Zamknij

Maseczki ochronne w Lidlu. Jaka cena?

22.04.2020 11:54
Maseczki ochronne w Lidlu. Jaka cena? Od kiedy w marketach?
fot. Drazen Zigic/Shutterstock (ilustracyjne)

Lidl wprowadza do oferty maseczki wielorazowego użytku. Zostały wyprodukowane w Polsce i mają cztery warstwy. Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Maseczki ochronne to najpopularniejszy produkt ostatnich tygodni. Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Z tego powodu zainteresowanie maseczkami jeszcze wzrosło.

Maseczki w Lidlu. Od kiedy i jaka cena?

Lidl Polska za pośrednictwem swoich sklepów rozpoczyna sprzedaż masek ochronnych wyprodukowanych przez polskiego producenta tekstyliów – firmę Adrian.

Zobacz także

Maseczka jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza. Nie uczula oraz jest delikatna w dotyku.

Można ją prać, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego korzystania. Została wyprodukowana w Polsce, a jej cena to 3,99 zł za sztukę. Produkt pojawi się we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska od czwartku, 30 kwietnia.

Maseczki w Lidlu

- Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie - podkreśliła Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

Zobacz także

- Razem z producentem Adrian chcemy zaoferować Polakom wysokiej jakości maski ochronne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Kolejną ich zaletą jest fakt, że zostały wyprodukowane w Polsce, a oprócz pełnienia funkcji ochronnej, są po prostu wygodne - dodała Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Wcześniej do swojej oferty maseczki ochronne wprowadziły inne sieci handlowe, jak Biedronka czy Żabka.

RadioZET.pl/mat. prasowe