Zamknij

M&L Delikatesy z problemami. Klienci alarmują o pustych półkach

09.09.2019 10:27
M&L Delikatesy. Markety sieci świecą pustymi półkami. Klienci z Warszawy i okolic zaniepokojeni
fot. RadioZET.pl

Klienci alarmują, że w sklepach sieci handlowej M&L Delikatesy coraz częściej pojawiają się puste półki. Sieć, która posiada sklepy w Warszawie i okolicach, nie informuje, co jest powodem problemów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

M&L Delikatesy to istniejąca od 28 lat sieć handlowa, która posiada sklepy w stolicy i miastach sąsiadujących, jak Józefów czy Sulejówku.

W ostatnich tygodniach klienci marketów zauważyli, że w sklepach sieci coraz częściej pojawiają się puste półki. „O 14 już praktycznie pieczywa nie ma. A taki fajny był to kiedyś sklep” – napisała na Facebooku pani Agnieszka, która kupowała w markecie w Józefowie.

Zobacz także

Często brakuje nawet chleba, dostawy są nieregularne, półki świecą coraz większymi pustkami” – alarmował pan Zbigniew z Sulejówka.

Mimo to klienci wskazują, że ceny podstawowych produktów, na przykład wędlin, są często 2 zł wyższe od tych w najpopularniejszych sieciach handlowych. 

Czy sieć M&L Delikatesy przechodzi kryzys? Portal WP.pl, który jako pierwszy szerzej napisał o sprawie, nie otrzymał odpowiedzi od właścicieli sklepów.

Z kolei portal Wiadomościhandlowe.pl przypomniał o serii upadłości polskich sieci sklepów, które nie dotrzymały kroku konkurencji z zagranicy. W ostatnich latach problemy przechodziły sieci Marcpol, Delikatesy Alma, Piotr i Paweł czy Bać Pol.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl/WP.pl