Zamknij

Lody Ekipa w Lidlu i w Biedronce. Na czym polega ich fenomen?

22.04.2021 12:03
Lody ekipa w sklepach
fot. Karolina Adamska/East News

Lody Ekipa marki Koral to prawdziwy hit sprzedaży. Szybko pojawiły się w lokalnych sklepach i równie szybko zostały wyprzedane. Niebawem produkt trafi do lodówek w sklepach Lidl i Biedronka.

Ekipa Friza to nie tylko znana paczka youtuberów, ale i ludzie biznesu, którzy dzięki umowie z producentem lodów Koral, cieszą się powodzeniem na rynku.

Lody od Ekipy trafiły do sklepów pod koniec marca i z miejsca stały się hitem sprzedaży. Ich fenomen dostrzegły największe sieci handlowe, które rozszerzają ofertę o słynne lody.

Lody Ekipy w Lidlu i w Biedronce

Lody Ekipa to efekt współpracy marki Koral z youtuberami Frizem i jego Ekipą. Grupa influencerów bije rekordy popularności w sieci, przymierza się także do giełdowego sukcesu. Bez wątpienia powodzi się im także na rynku. Za lody, które zadebiutowały na rynku ponad miesiąc temu, fani są w stanie wiele poświęcić.

Serwis Wiadomościhandlowe.pl pisze, że "kolekcjonerskie papierki" po lodach od Ekipy Friza można dziś znaleźć na Allegro w cenie nawet 100 tys. zł za sztukę. Nie dziwi zatem decyzja największych sieci handlowych w Polsce o wprowadzeniu produktów do sprzedaży. Tak postąpił m.in Lidl, który liczy, że lody szybko się rozejdą.

„Lodomaniacy, a w szczególności fani Ekipy Friza, będą zachwyceni. Już w poniedziałek, 26 kwietnia, popularne lody Ekipa marki Koral trafią do oferty sklepów Lidl” – zapowiedziała sieć. Oferta niemieckiej spółki poszerzy się o sorbety w polewie o smaku gumy balonowej ze „strzelającymi dodatkami”. Lody dostępne są w dwóch smakach: cytrynowym i truskawkowym.

 

Lody ekipa

Nowa oferta pojawi się już od poniedziałku, 26 kwietnia i będzie dostępna do środy, 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.  Duże zainteresowanie lodami sugeruje jednak, by fani Ekipy nie zwlekali z zakupem.

Tych, którzy nie mogą doczekać się poniedziałku, z pewnością zadowoli oferta konkurencyjnej Biedronki. Serwis Wiadomościhandlowe.pl pisze, że sieć rozpoczęła po cichu sprzedaż lodów Ekipa Friza i testuje potencjał tego produktu. Lody dostępne są jedynie w wybranych sklepach sieci.

RadioZET.pl/mat.pras/Wiadomościhandlowe.pl