Zamknij

Lidl rekrutuje stażystów. Ile można zarobić?

06.03.2020 14:59
Lidl przyjmie do pracy stażystów
fot. Shutterstock/defotoberg (ilustracyjne)

Lidl rozpoczyna rekrutację do programu stażowego. Sieć przyjmie chętnych do pracy m.in. w administracji, finansach i logistyce. Na jaką pensję mogą liczyć stażyści?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

„Nieważne, na którym roku studiów jesteś. Liczy się pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań. Jeśli masz w sobie te cechy, to ułatwimy Ci udany start w życiu zawodowym!” – czytamy w komunikacie spółki.

Lidl zatrudni stażystów na trzy miesiące: od 1 lipca 2020 roku do 30 września. Oferowana stawka to 3300 złotych brutto miesięcznie. Sieć informuje, że w tym czasie zapewni stażystom szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej.

Zobacz także

Zarobki w Lidlu

Pracownicy Lidla od 1 marca otrzymali podwyżki. Pensje kasjerów na start to od 3400 złotych do 4150 złotych brutto. Stawka zależy m.in. od lokalizacji sklepu. Przed podwyżką, pracownicy mogli liczyć na pensje w granicach 3100 - 3850 złotych.

Zobacz także

Poza konkurencyjnymi pensjami, Lidl zachęca potencjalnych pracowników umową o pracę, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczeniem grupowym, kartą Multisport, dofinansowaniem kursów języków obcych, szkoleniami oraz wyprawką dla noworodka czy pierwszoklasisty.

RadioZET.pl/mat.pras