Zamknij

Lidl. Promocja na piwa 8 w cenie 4. Jak skorzystać?

17.09.2020 15:00
Lidl. Promocja na piwa. 18 września 2020
fot. Tero Vesalainen/Shutterstock (ilustracyjne)

Lidl z nową promocją na piwo. Tylko przez jeden dzień będzie można kupić 8 piw w cenie czterech. Jak zaoszczędzić podczas zakupów?

Lidl, który w całej Polsce prowadzi ponad 700 marketów, ogłosił nową promocję na zakup piw. To kolejna w ostatnich miesiącach podobna akcja w niemieckiej sieci dyskontów.

Jak skorzystać z okazji i zaoszczędzić podczas weekendowych zakupów?

Lidl. Promocja na piwa 8 w cenie 4

Tylko w piątek – 18 września – wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 8 sztuk w cenie 4. Jednodniowa promocja dotyczyć będzie wyłącznie użytkowników aplikacji Lidl Plus.

Zobacz także

Aktywując kupon w  aplikacji, każdy Klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4.

Co ważne promocją „8 piw w cenie 4” zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. Żywiec, Łomża, Budweiser oraz wyróżniający się wysoką jakością i atrakcyjną ceną Perlenbacher. Dodatkowo promocja obejmuje również piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe.

Promocja na piwa w Lidl

Zobacz także

Szczegóły promocji oraz pełna lista piw biorących udział w akcji dostępna będzie w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu.

Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska. Aplikację Lidl Plus można bezpłatnie pobrać z Google Play oraz Apple App Store.

RadioZET.pl/mat. prasowe