Zamknij

Lidl rozdaje piwa w butelkach za darmo. Jakie warunki?

09.06.2020 13:31
Lidl. Promocja piwa 8+8. Jak skorzystać?
fot. RossHelen/Shutterstock (ilustracyjne)

Kolejna sieć handlowa oferuje piwa za darmo przy zakupie określonej liczby butelek z trunkiem. Po Biedronce taką ofertę przygotował Lidl. Jak skorzystać z rabatu?

Lidl poinformował o wprowadzeniu dla klientów promocji na piwa w butelce zaledwie dzień po tym, jak podobny rabat w swoich marketach wprowadziła Biedronka. Szczegóły ofert z obu sieci handlowych są do siebie podobne. Z tą różnicą, że w Lidlu trzeba kupić więcej piw, aby skorzystać z promocji.

Rabat jest związany z akcją dotyczącą ofert na grilla - kiełbas czy ziemniaków. Jakie w takim razie trzeba spełnić warunki, aby otrzymać z Lidla piwa za darmo?

Lidl oferuje piwa za darmo. Jak?

Klienci, którzy korzystają z aplikacji Lidl Plus (program lojalnościowy sieci marketów) będą mogli w dniu 10 czerwca 2020 roku kupić 16 dowolnych piw w butelce w cenie 8, czyli 8+8 gratis. W celu otrzymania 50 proc. rabatu należy kupić 16 butelek piwa.

Zobacz także

Produkty można dowolnie mieszać, a promocja obejmuje wszystkie piwa w butelce. Aplikacja Lidl Plus jest dostępna zarówno w Google Play (system mobilny Android) oraz Apple App Store (iPhone'y). Limit pozwala na zakup 16 piw na jednym koncie klienta.

Piwa za darmo z Lidla
Piwa za darmo z Lidla

W poniedziałek 8 czerwca Biedronka oferowała promocję, w ramach której tylko tego dnia przy zakupie 12 butelek piwa, sześć tańszych klient otrzymał za darmo.

RadioZET.pl/mat. prasowe