Zamknij

Lidl ogłosił promocję na piwo 8 w cenie 4. Jak skorzystać?

13.08.2020 11:53
Lidl. Promocja piw 8 w cenie 4. Jak skorzystać z oferty?
fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock (ilustracyjne)

Lidl ogłosił nową promocję na piwa. Przez jeden dzień można kupić 8 piw w cenie 4. Jak można skorzystać z oferty?

Lidl, który prowadzi w całej Polsce ponad 700 marketów, ogłosił nową promocję na piwa. Obowiązywać będzie tylko przez jeden dzień 14 sierpnia.

Powodem są ograniczenia w handlu spowodowane świętami w najbliższy weekend. W sobotę jest Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, a dzień później kolejna w tym roku niedziela bez handlu.

Lidl. Promocja na piwa 8 w cenie 4

Na czym polega najnowsza oferta Lidla? W piątek, 14 sierpnia użytkownicy aplikacji Lidl Plus mogą aktywować specjalny kupon. Dzięki niemu każdy klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4.

Zobacz także

Promocją 8 piw w cenie 4 zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. bezalkoholowe, niskoprocentowe, z koncernów – np. Carlsberg, Tyskie, Książęce oraz marki własnej Lidl – wyróżniający się wysoką jakością i atrakcyjną ceną Perlenbacher. 

W promocji dostępne będą piwa rzemieślnicze warzone przez AleBrowar, Wrężel, Inne Beczki, Browar Nepomucen i wiele innych. Szczegóły promocji oraz pełna lista piw biorących udział w akcji dostępna będzie w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu.

Zobacz także

Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska. To kolejna promocja w marketach Lidla, kiedy klienci mogą kupić taniej wybrane piwa.

Promocja piwa w Lidlu

Alkohol prowadzi do uzależnienia

Eksperci podkreślają, że nadmierne spożywanie alkoholu może się zakończyć silnym uzależnieniem wyniszczającym organizm.

W ciągu tygodnia zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie powinni spożywać więcej niż 14 jednostek alkoholu (jedna to 10 ml lub 8 g czystego alkoholu). Co więcej, należy je rozłożyć równomiernie (wypicie wszystkiego na jednym spotkaniu nie służy zdrowiu).

Alkohol jest trucizną i zatruwa nasz organizm. Typowe objawy zatrucia alkoholowego to: zaburzenia równowagi, wymioty, a także w skrajnych przypadkach poważne uszkodzenie nerwów, które kontrolują bicie serca i oddychanie (może dojść nawet do zatrzymania akcji serca).

Ponadto silnie odwadnia, co może prowadzić do uszkodzenia mózgu. Regularne spożywanie zbyt dużej ilości alkoholu zwiększa ryzyko raka trzustki, jelita grubego, raka piersi, a także chorób wątroby i serca. 

Nie ma takiej ilości alkoholu, która mogłaby mieć pozytywny wpływ na zdrowie

RadioZET.pl/mat. prasowe