Zamknij

Lidl. Piwo za darmo. Promocja 8, 9 i 10 kwietnia

08.04.2021 16:46
Lidl. Piwo za darmo. Promocja 8,9 i 10 kwietnia
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EastNews

Lidl zorganizował trzydniową promocję dla miłośników piwa. Oferta specjalna dotyczy wszystkich rodzajów piwa w butelkach. Przy zakupie 8 sztuk dwie dostaniemy gratis.

Piwo za darmo w Lidlu. Sieć handlowa proponuje promocję dla osób, które lubią pić ten złocisty trunek. Potrwa ona od czwartku (8 kwietnia) do soboty (10 kwietnia).

Oferta specjalna dotyczy wszystkich dostępnych rodzajów piwa, które są w ofercie sieci w butelkach. Obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Piwo za darmo w Lidlu

Lidl ponownie wykorzystuje dobrze sprawdzony sposób promocji piwa. Przy zakupie sześciu butelek, dwie kolejne trafią do klientów za darmo. Oznacza to, że za zakupy zapłacimy 25 proc. taniej w porównaniu do ceny tradycyjnej.

Kupon promocyjny, który dostępny jest w aplikacji sieci można wykorzystać tylko raz. Jeśli zdecydujemy się na zakup większej liczby butelek to rabat zostanie naliczony na 8 najtańszych. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.

Spożywanie trunków wyskokowych w nadmiernych ilościach może być szkodliwe dla zdrowia. Warto pamiętać, że alkohol silnie uzależnia i wyniszcza organizm.

RadioZET.pl