Zamknij

Lidl: wszystkie piwa za darmo na mecz z Hiszpanią

17.06.2021 13:01
piwo na półkach w sklepie
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

W sobotę 19 czerwca 2021 polska reprezentacja rozegra drugie spotkanie na Euro 2020. Zgodnie z wieloletnią tradycją, będzie to „mecz o wszystko”. Gorące emocje wywoływane przez konfrontację z Hiszpanią można będzie gasić piwem, które za darmo rozdawać będzie Lidl.

Piwo za darmo zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem łowców okazji. Promocja, w której złoty trunek można będzie dostać w prezencie w dniu drugiego meczu polskich piłkarzy na Euro 2020, może przypaść do gustu nawet większej liczbie klientów.

Kibice nie podchodzą do spotkania z Hiszpanami ze zbyt dużym optymizmem. Mecz ze Słowakami pokazał, że poziom gry Polaków odbiega mocno od wirtuozerii naszych sobotnich przeciwników. Być może prezent od Lidla pozwoli rozcieńczyć łzy, których wszyscy spodziewają się po końcowym gwizdku. Może też przydać się do oblewania niespodziewanego sukcesu.

Lidl: piwo za darmo 19 czerwca 2021. Promocja na mecz z Hiszpanią

Piwo w prezencie od Lidla można będzie odebrać tylko w sobotę 19 czerwca 2021 roku, a więc w dniu drugiego starcia Polski w Euro 2020. Ten mecz nasza reprezentacja musi wygrać, jeśli chce mieć jeszcze szanse na awans do dalszej części turnieju.

Kibiców czeka więc prawdziwy dreszczowiec. Lidl przygotował promocję, która może pomóc przetrwać największe emocje: rozcieńczyć smutki lub dodać smaku radości.

W promocji będzie można dostać za darmo 4 dowolnie wybrane piwa butelkowe. Co klienci znajdą na półkach, to będą mogli zgarnąć w prezencie.

Tylko w sobotę, 19 czerwca, użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z kultowej promocji „4 piwa + 4 gratis”. Specjalną akcją objęty zostanie bardzo szeroki i atrakcyjny asortyment produktów, tj. WSZYSTKIE piwa w butelce, w tym uwielbiane klasyczne piwa od znanych i cenionych producentów, szeroki wybór piw kraftowych, radlerów, piw bezalkoholowych i niskoprocentowych.

komunikat Lidla

Zasady promocji są już dobrze znane klientom: po uaktywnieniu kuponu w aplikacji „Lidl Plus” i zgłoszeniu się do kasy z 8 piwami, cena 4 najtańszych z nich zostanie odjęta od rachunku do zapłacenia.

Lidl zastrzegł, że z promocji na piwo za darmo będą mogli skorzystać tylko pełnoletni klienci. Warto pamiętać, żeby nie przesadzić z ewentualnym topieniem smutków po meczu: alkohol szkodzi. Szczególnie w ilościach mogących pomóc w przetrwaniu spodziewanego rozczarowania postawą reprezentacji.

Mecz Polska - Hiszpania na żywo w sobotę 19 czerwca o godzinie 21 na radiozet.pl.

RadioZET.pl/Lidl