Zamknij

Bony na zakupy w Lidlu. Sieć rozdaje kupony

17.06.2021 14:34
Bony na zakupy w Lidlu
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/east News

Klienci Lidla mogą zaoszczędzić nawet 30 złotych na zakupach w marketach. Sieć rozda klientom bony na zakupy.

Lidl rozda klientom kupony na zakupy. W piątek 18 czerwca rusza akcja  „Zostań łowcą okazji z Lidl Plus”, w ramach której każdy klient będzie mógł zaoszczędzić nawet 30 złotych.

Jak otrzymać rabat na zakupy w sieci Lidl? Oto zasady akcji.

Lidl rozdaje bony na zakupy

Jak otrzymać rabaty na zakupy?  Lidl przygotował dla swoich klientów akcję promocyjną. Każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, który zrobi dwukrotnie zakupy w wybranym sklepie Lidla – w weekend, a następnie w środę – otrzyma kupony rabatowe „do natychmiastowego wykorzystania”.

Do zgarnięcia są bony na 10 lub 20 złotych zniżki, łączna wartość rabatów to zatem 30 złotych.

„Już od 18 czerwca, każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, podczas zakupów zrobionych od piątku do soboty, otrzyma voucher uprawniający go do natychmiastowej zniżki w wysokości 10 zł, przy zakupach za min. 149 zł”- czytamy w komunikacie sieci.

 

vouchery w Lidlu

Po realizacji weekendowego kuponu klient będzie mógł otrzymać bon o wartości 20 złotych w każdą środę. Analogicznie, voucher będzie mógł być wykorzystany przy zakupach o minimalnej wartości 149 złotych. Do tej kwoty nie wliczają się jednak: piwo, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Akcja skierowana jest do użytkowników aplikacji Lidl Plus. Bony będzie można wykorzystać po uprzedniej aktywacji ich na smartfonie.

Promocja potrwa do końca czerwca 2021 roku.  

RadioZET.pl