Zamknij

Lidl rozda każdemu 4 piwa za darmo. Tylko w ten piątek!

15.09.2020 17:01
Lidl
fot. Proxima Studio / Shutterstock.com

Lidl przygotował promocję, w której rozdaje piwo za darmo. Oferta będzie obowiązywać tylko w piątek, 18 września 2020 roku.

Lidl często kusi klientów promocjami. Najnowsza z nich kierowana jest przede wszystkim do piwoszy, którzy doceniają złocisty trunek rozlewany w butelkach. W ramach oferty kierowanej do osób z aktywną aplikacją sklepu cztery dowolne piwa butelkowe można dostać za darmo.

Warunki są tylko dwa: trzeba uaktywnić kupon w aplikacji oraz zapłacić za cztery inne piwa. Trzeba też pojawić się w Lidlu odpowiednio wcześnie, żeby mieć jeszcze szansę na zakup zanim zapasy magazynowe zostaną wyprzedane.

Lidl: promocja na piwo. Kup 8, zapłać za 4

Piątek 18 września 2020 roku może być początkiem udanego weekendu dla piwoszy. Wystarczy, że uda im się skorzystać z promocji w Lidlu, w której mogą dostać za darmo 4 dowolne butelkowane piwa.

Promocja będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów, osoby zamierzające z niej skorzystać powinny więc pojawić się w sklepie Lidla możliwe jak najwcześniej. Można się spodziewać, że akcja będzie cieszyła się ogromną popularnością i po południu półki będą już świecić pustkami.

Zobacz także

Według informacji udostępnionych przez Lidla, akcja rozdawania 4 piw za darmo ma dotyczyć wszystkich produktów w butelce. Po wybraniu łącznie 8 piw należy aktywować w aplikacji Lidl Plus jednorazowy kod rabatowy i zeskanować go przy kasie.

lidl_piwo_promocja_02

Akcja dotyczyć będzie także najdroższych w asortymencie piw rzemieślniczych, amatorzy złocistego trunku otrzymają więc możliwość wypróbowania nowych smaków za darmo. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon tej promocji, można się spodziewać, że bezpłatnie otrzyma się 4 najtańsze piwa z 8 wybranych.

Piwna promocja to nie jedyna oferta, jaką Lidl przygotował dla swoich klientów. Do niedzieli 20 września 2020 trwać będzie wyprzedaż w sklepie internetowym. Artykuły gospodarstwa domowego można nabyć z kilkusetzłotowym rabatem.

RadioZET.pl/Lidl