Zamknij

Lidl płaci 1000 złotych za polecenie nowego pracownika

06.08.2020 15:13
Lidl płaci 1000 złotych za polecenie nowego pracownika
fot. STEKLO/Shutterstock (ilustracyjne)

Lidl w całej swojej siecai wprowadził wewnętrzny program rekrutacji. Za polecenie nowego pracownika do sieci dyskontów, kasjerzy i pozostałą część kadry marketów może liczyć na dodatki finansowe.

Lidl, który prowadzi w całej Polsce ponad 700 marketów, ogłosił program rekrutacyjny "Poleć pracownika". Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, został on rozszerzony na całą firmę - wcześniej prowadzono go w ograniczonym zakresie.

Na czym polega nowa oferta, dzięki której obecni pracownicy Lidla mogą otrzymać dodatkowe pieniądze?

Lidl płaci 1000 zł za polecenie pracownika

- W przypadku zatrudnienia osoby, którą poleci pracownik, wysokość premii dla pracownika wynosi 1000 złotych – jest wypłacana w dwóch transzach: 200 złotych netto po pierwszym przepracowanym miesiącu i 800 złotych netto po przepracowanych sześciu miesiącach – poinformowała Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska, w rozmowie z Wiadomościhandlowe.pl.

Zobacz także

Co ważne, wysokość premii za polecenie pracownika jest równa bez względu na rodzaj proponowanego stanowiska. 

W końcu nasi pracownicy są też ambasadorami firmy i najlepiej potrafią opowiedzieć o swojej pracy i zachęcić do dołączenia do Lidl Polska. Pracowników naszej firmy zapraszamy także do udziału w spotach reklamowych o tematyce employer-brandingowej. Uważamy, że w najlepszy i najbardziej wiarygodny sposób potrafią opowiedzieć o naszej firmie

Aleksandra Robaszkiewicz

Program "Poleć pracownika" wprowadzono w Lidl Polska pod koniec 2019 roku.

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl