Zamknij

Lidl: piwo za darmo od 18 do 23 stycznia 2021

18.01.2021 15:05
kolejka do Lidla
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Lidl przygotował nową edycję znanej i lubianej promocji, w której 4 piwa można dostać za darmo. Tym razem jednak nie będą z niej mogli skorzystać wszyscy klienci. Zależy to od szczęścia podczas odkrywania kuponu-niespodzianki w aplikacji Lidl Plus.

Piwo za darmo w Lidlu to hasło, którego niecierpliwie wyczekują piwosze. Promocja wraca regularnie w piątki, podczas których można solidnie i tanio przygotować się na nadchodzący weekend.

W 2021 roku Lidl zdecydował się na lekką zmianę formuły promocji: po piwo za darmo można zgłaszać się przez 5 dni, jednak nie wszystkim klientom będzie dane zakosztować uroków tej akcji.

Piwo za darmo w Lidlu. Promocja w kuponie-niespodziance

Piwo za darmo w Lidlu w dniach 18-23 stycznia 2021 roku otrzymają tylko osoby, które wylosują uprawniający do tego kupon z puli niespodzianek zniżkowych przygotowanych przez sieć handlową.

Jeśli w aplikacji Lidl Plus pojawi się informacja o możliwości otrzymania 4 piw butelkowych za darmo przy zakupie 8 sztuk (z których płaci się tylko za 4), wystarczy aktywować go w aplikacji, a następnie podczas zakupów zeskanować kod karty lojalnościowej.

lidl_piwo_za_darmo_kupon_niespodzianka_02

Promocja obowiązuje na wszystkie piwa butelkowe, łowcy okazji mogą więc kupić w naprawdę okazyjnych, obniżonych w praktyce o połowę cenach piwa rzemieślnicze i kraftowe, które potrafią kosztować wielokrotnie więcej, niż produkty masowe z dużych browarów.

Z kuponu na darmowe piwo można skorzystać w ciągu 5 dni tylko raz. Osoby, które będą miały mniej szczęścia przy losowaniu rodzaju zniżki, mogą otrzymać cztery inne propozycje.

Wśród kuponów-niespodzianek kryje się jeszcze zniżka 35 procent na zakup chusteczek biodegradowalnych, rabat 40 procent na tabletki do zmywarki Finish, zniżka 50 procent na pomidory oraz obietnica obniżenia ceny kupowanych parówek.

RadioZET.pl