Zamknij

Lidl: piwo za darmo. Trzydniowa promocja

21.07.2021 13:07
Lidl
fot. Marek BAZAK/East News

Po chwilowej przerwie w upałach nieznośny żar znów zbliża się do Polski. Biedronka w ramach walki z gorącem rozdawała za darmo lody Koral, Lidl ma ofertę dla osób preferujących dobrze schłodzone, lekkie piwo.

Piwo za darmo wraca do Lidla w samą porę, żeby móc przygotować się na upały. Nadchodzącą bombę ciepła można będzie bowiem rozbroić wyciągniętym z lodówki wakacyjnym trunkiem.

Nie trzeba będzie przy tym obawiać się czekania z konsumpcją do czasu, gdy alkohol nie będzie kolidował z pracą. W prezencie można bowiem dostać także piwo całkowicie bezalkoholowe.

Lid: Piwo za darmo. 3 butelki w promocji od 22 do 24 lipca 2021

Nowa promocja na piwo za darmo z Lidla kierowana jest do osób, które nie stronią od piwnych eksperymentów smakowych.

Sieć handlowa w prezencie dla swoich klientów rozdawać będzie bowiem wybrane piwa w butelce Desperados, Somersby, Garage oraz Lech Free. Wszystkie z owocową nutą, niektóre w wersji 0,0 procent.

lidl_piwo_za_darmo_22_lipca_2021_02

Za darmo można będzie otrzymać 3 najtańsze butelki z 6, z jakimi trzeba zgłosić się do kasy. Cena połowy z nich zostanie odjęta od kwoty do zapłacenia.

Z promocji można skorzystać po aktywowaniu odpowiedniego kuponu w aplikacji Lidl Plus. Mimo że po odbiór piwa w prezencie można będzie udać się w dniach od 22 do 24 lipca 2021, to udział w akcji można będzie wziąć tylko raz.

Lidl zastrzega, że poszczególne trunki będą dostępne do wyczerpania zapasów. Jeśli więc w prezencie chcemy otrzymać konkretne piwo z biorących udział w promocji, lepiej pofatygować się po nie raczej na początku promocji, niż na jej końcu.

RadioZET.pl/Lidl