Zamknij

Lidl: piwo za darmo 9 października 2020

08.10.2020 16:56
sprzedawca w sklepie Lidl
fot. Emilija Miljkovic / Shutterstock.com

Lidl rozdaje 9 piw za darmo osobom używającym aplikacji sklepu. Żeby skorzystać z promocji, trzeba aktywować kupon.

Lidl wprowadził promocję na 9 piw za darmo na dokładnie ten sam dzień, na który identyczną akcję zapowiedziała Biedronka. W obu przypadkach można dostać w prezencie maksymalne 9 produktów na jedną kartę lojalnościową.

W przypadku Lidla klienci mają nieco większe pole manewru, niż robiący zakupy w Biedronce: mogą bowiem wybierać między różnymi opakowaniami oraz pojemnościami złocistego trunku. Pozostałe zasady są praktycznie identyczne.

Lidl: promocja na piwo za darmo. 9 produktów w prezencie

Zarówno Lidl, jak i Biedronka zapraszają 9 października 2020 do wzięcia udziału w promocji, w której 9 piw można dostać za darmo.

Zasady są proste: do zakupionych 9 wskazanych piw kolejne 9 dodawane jest gratis.

Zobacz także

W Biedronce promocja dotyczy piwa Hopfe w butelkach. Wystarczy zeskanować je w kasie i użyć karty „Moja Biedronka”, żeby należność do zapłacenia spadła o połowę.

Lidl swoją promocję kieruje do miłośników piwa Perlenbacher. W piątek 9 października 2020 w razie zakupu 18 sztuk produktu cena końcowa zostanie zmniejszona o 50 procent. W praktyce więc 9 piw dostaniemy za darmo.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

W promocji biorą wszystkie piwa Perlenbacher: sprzedawane w butelce 0,5 litra oraz puszkach 0,5 i 0,33 litra. Aby wziąć udział w promocji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska.  

RadioZET.pl/Lidl