Zamknij

Lidl organizuje konkurs dla domowych piwowarów

14.01.2021 20:45
Lidl. Konkurs dla miłośników piwa
fot. bodnar.photo/shutterstock (ilustracyjne)

Lidl, jedna z największych sieci spożywczych w Polsce, organizuje konkurs dla miłośników piwa. Domowi rzemieślnicy będą mogli rozwinąć skrzydła.

Lidl organizuje konkurs dla miłośników złotego trunku, którzy samodzielnie warzą piwo w domu.

Zwycięzca konkursu organizowanego we współpracy z browarem PINTA będzie mógł pochwalić się własną recepturą na sklepowych półkach.

"Domowe" piwa trafią do Lidla

„Niech świat pozna Twoje piwo”. To hasło reklamowe konkursu organizowanego przez Lidl i browar PINTA, który ruszy 1 lutego.

„Zwycięskie receptury w każdej z czterech kategorii zostaną uwarzone przez Browar PINTA a wszystkie cztery piwa dostępne będą w sklepach Lidl w całej Polsce - pierwsze już na majówkę 2021!” – czytamy w komunikacie Lidla.

Konkurs Lidla
fot. Lidl

Domowi piwowarzy zmierzą się w czterech różnych kategoriach: Summer Pils, Session IPA, Milk Stout oraz Belgian Saison. Zwycięskie receptury z każdej kategorii zostaną uwarzone w Browarze PINTA i przelane do butelek, które trafią na sklepowe półki.

Jak wziąć udział w konkursie? Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza, który 1 lutego zostanie udostępniony na stronie internetowej browaru PINTA. W kolejnym etapie piwa uwarzone według własnej receptury należy przesłać do Browaru PINTA.

„Tam doświadczeni sędziowie piwa oraz piwowarzy, na czele ze współwłaścicielem PINTY – Ziemowitem Fałatem, będą oceniali jakość i smak nadesłanych trunków” – czytamy w komunikacie.

Zwycięzcy wyłonieni 9 marca będą mogli nie tylko cieszyć się własnym piwem na półkach Lidla, ale też dostaną nagrody od browaru PINTA.  

RadioZET.pl/mat.pras