Zamknij

Lidl: kwiaty na Dzień Kobiet za darmo

08.03.2021 15:14
kobieta z bukietami tulipanów
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Dzień Kobiet nie będzie należycie celebrowany bez wręczenia tulipanów. Wie o tym Lidl, który przygotował na 8 marca 2021 specjalną promocję: 3 bukiety kwiatów można dostać za darmo, w prezencie.

Lidl nieustannie przyciąga do siebie klientów licznymi promocjami. Można dzięki nim oszczędzić sporo pieniędzy, zdarza się także, że akcje sklepów pomagają w sprawianiu przyjemności wyjątkowym dla kupujących osobom.

Na rozpieszczanie od czasu do czasu mogą liczyć piwosze: wybrane piątki stają się dla nich świętami zakupowymi, jako że Lidl oferuje im w prezencie kilka butelek piwa. 8 marca 2021 roku, czyli w Dzień Kobiet, wszyscy chcący podziękować za bliskim sobie Polkom mogą zrobić to z większym niż zazwyczaj rozmachem. Sklep rozdaje bowiem w za darmo po trzy bukiety polskich tulipanów.

Lidl: 3 bukiety za darmo na Dzień Kobiet. Promocja 8 marca 2021

8 marca to w polskiej tradycji dzień, w którym kobiety ceni się jeszcze bardziej, niż zazwyczaj, i daje się im to do zrozumienia wręczając prezenty. Najpopularniejszym i budzącym najlepsze skojarzenia są kwiaty, ze szczególnym uwzględnieniem tulipanów.

Mając to na uwadze, Lidl przygotował promocję, dzięki której kobiety można wprost obsypać kwiatami: w Dzień Kobiet 2021 kupujący mogą otrzymać trzy bukiety tulipanów całkiem za darmo.

lidl_dzien_kobiet_2021_02

Żeby skorzystać z oferty, trzeba zgłosić się do kasy z 6 wybranymi bukietami skomponowanymi z polskich tulipanów. Zamiast 60 zł (jeden jest wyceniony na 9,99 zł), zapłacić będzie trzeba 30: połowę z kwiatów otrzymamy więc za darmo.

W jednym bukiecie znajduje się 7 tulipanów. Gdy skorzysta się z promocji, za 29 zł 97 groszy otrzymuje się 42 pochodzące z Polski kwiaty. Mają one różne kolory, warto więc dobrze przyjrzeć się dostępnym w danym sklepie bukietom i wybrać takie, które najlepiej trafią w gusta obdarowywanych.

Promocja na kwiaty za darmo w Lidlu obowiązuje tylko 8 marca 2021 roku. Im szybciej się z nich skorzysta, tym większe szanse na zdobycie najpiękniejszych tulipanów: tak jak w przypadku piwa za darmo, obowiązuje zasad „kto pierwszy, ten lepszy”.

RadioZET.pl/Lidl