Zamknij

Bon o wartości 400 zł dla klientów Lidla i Citi Handlowego

24.02.2020 11:19
Lidl i Citi Handlowy oferują 400 złotych w bonie do wykorzystania w markecie
fot. Maryia_K/Shutterstock (ilustracyjne)

Karty prezentowe dla klientów Lidla o wartości 400 zł przygotował bank Citi Handlowy. W jaki sposób można skorzystać z promocji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Lidl, który prowadzi w całej Polsce ponad 700 sklepów, razem z Citi Handlowym przedstawił specjalną ofertę.

Bon do Lidla. Jak otrzymać?

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie wniosku o wydanie nowej karty kredytowej Citi Simplicity.

Zobacz także

Następnie wystarczy co najmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę).

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji nową kartą o łącznej wartości min. 2000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. 

Zobacz także

W końcu klienci mogą odebrać karty o łącznej wartości 400 zł (dwie po 200 zł) do wykorzystania w sklepach Lidl. Zostanie ona wysłana na podany adres korespondencyjny, najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym klient spełni warunki promocji.

Kartę prezentową z Lidla można wykorzystywać wielokrotnie w ciągu sześciu miesięcy. Jej saldo można sprawdzać przez internet. Z promocji można skorzystać do 20 kwietnia.

Podobną promocję z bonem to wykorzystania w dyskontach w ubiegłym roku wprowadziła Biedronka we współpracy z bankiem Santander.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl