Zamknij

Lidl: „WSZYSTKIE piwa w butelce za darmo”

14.09.2021 14:04
piwo na półkach w sklepie
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER

Piwnych promocji Lidla wyczekują wszyscy łowcy okazji. Nowa akcja sieci sklepów sprawi, że będą oni bardzo zadowoleni: za darmo można będzie odebrać wszystkie piwa w butelce, jakie znajdzie się na terenie sklepu.

Piwo za darmo to elektryzują promocja, która pojawia się w coraz większej liczbie sieci handlowych. Pionierem był jednak Lidl i to właśnie akcje przygotowywane przez ten sklep uznawane są za wzór, jak powinny wyglądać i przebiegać.

Najnowsza okazja do uczestniczenia w tym małym święcie piwoszy nadarzy się w piątek 17 września 2021 roku. Czy warto wybrać się wtedy do Lidla?

Piwo za darmo w Lidlu. Promocja 17 września 2021

Lid podkreśla, że w żaden sposób nie będzie ograniczał wyboru piwa, jakie chce otrzymać się za darmo. Klienci będą mogli otrzymać w prezencie 4 butelki wybrane ze wszystkich trunków znajdujących się w sklepie.

Promocja na piwo za darmo ma poste zasady: po wybraniu z oferty Lidla 8 butelek, cena 4 najtańszych z nich zostanie odjęta od kwoty do zapłacenia. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy: najciekawsze piwne pozycje, w tym trunki rzemieślnicze, znikają z półek błyskawiczne już we wczesnych godzinach porannych.

lidl_piwo_za_darmo_inwazja_ZSRR_01
fot. materiały prasowe

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie aplikacji „Lidl Plus” i aktywowanie w niej odpowiedniego kuponu. Rabat zostanie naliczony automatycznie na kasie.

Z promocji można skorzystać tylko raz na jedną aplikację Lidla, szczególnie lubiący obierać piwo za darmo łowcy okazji obchodzą ten zapis, prosząc o użyczenie aplikacji rodziny oraz znajomych.

Odbierając piwo w prezencie warto pamiętać, że picie alkoholu szkodzi zdrowiu. 8 piw – w tym 4 za darmo – to zbyt wiele na jedną osobę nawet na weekend, w którym można gasić smutki wywołane przez kolejną rocznicę inwazji Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku.

RadioZET.pl/Lidl