Zamknij

Lidl: 4 piwa za darmo. Promocja na długi weekend

27.04.2021 15:04
Lidl
fot. Tomasz Kawka/East News

Piwo za darmo może zrekompensować brak możliwości wyjazdu na majówkę w tym roku. Długi weekend niekoniecznie rozpieści pogodowo, a pod dachem grilla rozpalić się nie da. Piwo za to można pić i w domowych pieleszach, i w ogródku.

Piwo za darmo – to hasło w promocjach przygotowanych przez sieci handlowe na majówkę powtarza się wyjątkowo często. Trudno znaleźć sklep, który nie chciałby przyciągnąć do siebie klientów piwnymi promocjami.

Podczas długiego weekendu obowiązywać będą ciągle obostrzenia wprowadzone na Wielkanoc, między innymi zakazujące przyjmowania gości hotelom. Odpoczywać można będzie więc w domu, delektując się w małym, maksymalnie pięcioosobowym towarzystwie nawet kilkudziesięcioma piwami, jakie można dostać w prezencie odwiedzając kilka sieci handlowych. UWAGA: alkohol szkodzi zdrowiu, z promocji należy więc korzystać w sposób odpowiedzialny.

Lidl: piwo za darmo 30 kwietnia 2021. 4 dowolne butelki w prezencie

Informacje dotyczące harmonogramu luzowania obostrzeń Adam Niedzielski poda na konferencji 28 kwietnia 2021. Nie trzeba czekać, żeby dowiedzieć się szczegółów: minister zdrowia podał już te informacje goszcząc w Radiu ZET.

Dobre wiadomości można będzie opić w weekend darowanym piwem. W sumie do odebrania w prezencie jest kilkadziesiąt butelek: wybór jest duży i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

10 piw za darmo można zgarnąć w Kauflandzie, jednak promocją objęte jest tylko jedno piwo. Znacznie większy wybór daje Biedronka, która już w czwartek 29 kwietnia 2021 zaprasza po odbiór 12 produktów z dość długiej listy piw objętych promocją.

Lidl przebił wszystkich: w piątek 30 kwietnia 2021 można zgarnąć za darmo 4 dowolne piwa butelkowe, także te kraftowe. Promocja działa na znanych zasadach: do kasy klienci zgłaszają się z 8 dowolnie wybranymi butelkami piwa, a od rachunku odejmowana jest łączna cena czterech najtańszych.

lidl_piwo_za_darmo_30_kwietnia_2021_02

Promocja kierowana jest do użytkowników aplikacji Lidl Plus, którzy aktywują w niej odpowiedni kupon. Z akcji można skorzystać raz na każdą kartę lojalnościową.

Piwosze, którzy chcą mieć pełny wybór piw do odebrania za darmo, powinni stawić się do sklepów Lidla rano. Promocja obowiązuje bowiem tylko do wyczerpania zapasów.

RadioZET.pl/Lidl