Zamknij

Lidl: 4 piwa za darmo 16 października 2020

15.10.2020 14:10
kolejka do Lidla
fot. BalkansCat / Shutterstock.com

Lidl rozda klientom za darmo po 4 piwa w piątek 16 października 2020. Promocja dotyczy dowolnych piw butelkowych. Żeby z niej skorzystać, trzeba aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus.

Lidl po raz kolejny rozdaje piwa za darmo. W piątek 16 października 2020 będzie można bezpłatnie maksymalnie cztery butelki. Wystarczy zeskanować na kasie 8 piw i kupon z aplikacji Lidl Plus, żeby połowę z nich otrzymać bez płacenia.

Rozdawanie piw staje się powoli piątkową tradycją w Lidlu, podobnymi promocjami odpowiada zazwyczaj Biedronka, więc piwosze mają zazwyczaj na weekend powody do zadowolenia.

Lidl: 4 dowolne piwa butelkowe za darmo. Promocja 16 października 2020

Osoby chcące skorzystać z promocji Lidla powinny wybrać się do sklepu możliwie najwcześniej. Obowiązuje bowiem zasada kto pierwszy, ten lepszy, i wieczorem chcących otrzymać piwo za darmo mogą powitać ogołocone z trunków półki.

Zobacz także

Warto także pamiętać o obowiązujących w godzinach 10:00-12:00 godzinach dla seniora. Jeśli nie mamy 60 lub więcej lat, po odbiór piw za darmo trzeba udać się wcześniej (jeśli chcemy mieć pełny wybór) lub później (jeśli nie czujemy potrzeby otrzymania za darmo droższych piw rzemieślniczych z oferty Lidla).

Zobacz także

W praktyce w ramach promocji dysponujący kuponem klient kupujący maksymalnie osiem piw otrzyma zniżkę 50 procent na zakup każdego z nich.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

Kupon z aplikacji Lidl Plus będzie można wykorzystać tylko w piątek, 16 października 2020 roku.

RadioZET.pl/Lidl