Zamknij

Książki za darmo w Biedronce. Oferta do wyczerpania zapasów

11.06.2021 19:42
książki w koszach
fot. Wojtek Laski/East News

Dzięki biedronkowym promocjom można dostać w prezencie strawę nie tylko dla ciała, lecz także dla ducha. Sieć handlowa zaprasza miłośników dobrej lektury do odwiedzenia swoich sklepów, obiecując chętnym książki za darmo.

Piwo za darmo to nie jedyne produkty, jakie można otrzymać od Biedronki w prezencie. Najnowsza promocja sieci handlowej kierowana jest do osób, które cenią sobie słowo pisane.

Klienci Biedronki w dnach 11-12 czerwca 2021 mogą otrzymać książki za darmo. Tytuły można wybierać z niemal pełną dowolnością: z akcji wykluczonej są tylko pozycje związane z maskotkowymi gangami oraz przewodniki turystyczne.

Biedronka: książki za darmo. Kto pierwszy, ten lepszy

Bibliofile, których kusi promocja z książkami za darmo, powinni udać się do Biedronki jak najszybciej. Sieć zastrzegła, że oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Im później więc wejdzie się między kosz z książkami, tym mniejsze szanse na wypatrzenie najatrakcyjniejszych pozycji. Trafią one do osób, które po prezent pofatygują się wcześniej.

Pokazują to doświadczenia z promocjami, w których za damo rozdawane jest piwo. Pod koniec jej obowiązywania na półkach dostępne są tylko mniej porywające i smakowite pozycje.

Książki za darmo można otrzymać na takich samych zasadach, na jakich przeprowadzane są promocje z piwem w prezencie. Po zgłoszeniu się do kasy z trzema wypatrzonymi tytułami od kwoty do zapłacenia odjęta zostanie cena najtańszej z nich.

biedronka_ksiazki_za_darmo_02

Promocja jest szansą na zapoznanie się z twórczością autorów, co do których nie ma się pewności, czy ich proza zaspokoi oczekiwania czytelnicze. W Biedronce można bowiem znaleźć między innymi bijące popularność pozycje, które honorowego miejsca w biblioteczce raczej nie dostaną, są jednak tak dużymi zjawiskami kulturowymi, że mimo zastrzeżeń i obiekcji wypadałoby zapoznać się z wszystkimi opisywanymi w nich dniami czy twarzami.

Zgodnie z regułami promocji, produktów zakupionych w ramach akcji nie można zwrócić. Wyboru należy więc dokonać rozważnie.

RadioZET.pl/Biedronka