Zamknij

Koronawirus. Orange z darmowym internetem i odkodowaną TV

13.03.2020 08:37
Koronawirus. Orange z darmowym internetem i odkodowaną telewizją
fot. Rasulov/Shutterstock (ilustracyjne)

Orange zdecydowało o uruchomieniu dla klientów pakietu 10 GB darmowego internetu mobilnego oraz odkodowaniu kanałów dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Koronawirus, którym do tej pory zaraziło się 58 osób (stan na poranek 13 marca), spowodował skierowanie kadr wielu firm do pracy zdalnej. Ponadto premier zdecydował o zamknięciu wszystkich szkół, uniwersytetów i instytucji kultury.

Na sytuację zareagowała sieć Orange, która postanowiła pójść na przeciw klientom, którzy są zmuszeni zostać w swoich domach, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Darmowy internet i TV w Orange

Od 13 marca wszyscy klienci indywidualni ofert abonamentowych i prepaid Orange mogą otrzymać dodatkowe, darmowe 10 GB na internet. Pakiet będzie ważny w Polsce, do 31 marca 2020.

Można go aktywować wysyłając bezpłatny SMS o treści 10GB na numer 80820.

"Pytacie o pakiet 10 GB w Orange Flex i nju. Informuję, że ze względów technicznych/IT nie będzie on dostępny w tych ofertach. Pracujemy nad innymi możliwościami we Flexie" - przekazał w komunikacie Wojtek Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Ponadto do końca marca odkodowano ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Ponadto najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+ będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange.

"Wprowadzamy też darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na www.orange.pl i przez infolinię 801 234 567. Standardowa stawka usługi to 9,99 zł" - podało w komunikacie Orange.

RadioZET.pl/mat. prasowe