Zamknij

Lidl wprowadza do swojej oferty środki do dezynfekcji

30.03.2020 14:39
Koronawirus. Lidl wprowadza do oferty środki do dezynfekcji
fot. 1000 Words Photos/Shutterstock (ilustracyjne)

Lidl dołączył do sieci handlowych, które do swojej oferty wprowadziły dodatkowe środki do dezynfekcji. Od czwartku na półkach marketów sieci pojawią się nowe produkty, które mają pomóc w walce z epidemią koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Koronawirus, który spowodował wprowadzenie w Polsce stanu epidemii, zwiększył zainteresowanie klientów środkami do dezynfekcji rąk i powierzchni. Od początku marca w wielu sklepach brakowało tych środków, jak na przykład żelów antybakteryjnych.

Część sieci handlowych, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza do swojej oferty nowe środki do dezynfekcji.

Zobacz także

Od czwartku, 2 kwietnia, w sklepach Lidla dostępna będzie oferta produktów do dezynfekcji marki Clovin II Septon, Septosurf, oraz ROKO Professional.

W ofercie, aż do wyczerpania zapasów dostępne będą między innymi – hipoalergiczny, dezynfekujący proszek do prania (20,99 zł/2,3kg/ 1 opak.), mydło w płynie o działaniu antybakteryjnym (25,99zł/5 l/ 1 opak.), płyn do dezynfekcji powierzchni (6,99 zł/450 ml/1 opak.) oraz dezynfekujący płyn do prania kolorowych ubrań (19,99 zł/1,5l/ 1 opak.).

Środki do dezynfekcji w Lidlu
fot. Lidl

Wcześniej trzy rodzaje żelów antybakteryjnych wprowadziła sieć handlowa Biedronka. Każdy z nich w cenie 3,99 zł, ale jednorazowo można kupić tylko do 5 opakowań.

Zobacz także

RadioZET.pl