Zamknij

Konferencja Apple z iPhone 12. Transmisja na żywo

13.10.2020 15:07
iPhone z zapowiedzą konferencji Apple
fot. Yalcin Sonat / Shutterstock.com

Apple iPhone 12 to wyczekiwany przez fanów marki nowy model najpopularniejszego na świecie smartfona. Zostanie pokazany na konferencji, która zacznie się 13 października 2020 o godz. 19:00 polskiego czasu. Poniżej możecie obejrzeć premierą produktową na żywo.

Premiera iPhone 12 to ekscytujący moment dla wszystkich miłośników marki. 13 października 2020 Apple pokaże kolejnego „najlepszego iPhone’a w historii” i zaprezentuje nowe rozwiązania, które mają uprzyjemnić życie właścicielom urządzeń.

Szczegóły dotyczące nowych sprzętów tradycyjnie dla Apple trzymane są w tajemnicy, część informacji jednak najprawdopodobniej wyciekła. Dlatego wiemy, że możemy spodziewać się kilku różnych modeli z nowej rodziny, a nowe „najlepsze w historii iPhone’y” będą także najdroższymi.

Premiera iPhone 12. Transmisja na żywo

Apple przez wiele lat pozwalało oglądać transmisje z premier tylko właścicielom swoich sprzętów lub posiadaczom komputerów z systemem Windows 10. Ostatnio jednak polityka informacyjna koncernu zmieniła się i relacje są ogólnodostępne.

Zobacz także

Konferencję Apple z premierą iPhone 12 można obejrzeć za darmo poniżej:

Czego należy się spodziewać? Rodzina iPhone 12 ma składać się z kilku różnych modeli, różniących się możliwościami oraz ceną. Najdroższe telefony mają oferować lepszą optykę aparatów fotograficznych, tańsze będą wyposażone w mniejszy ekran.

Zobacz także

Wszystkie modele mają być zgodne z 5G, co – jak można było usłyszeć w plotkach – znacznie zwiększyło ich ceny. Poszukując oszczędności, Apple postanowiło więc zmniejszyć koszt produkcji zestawów wyrzucając z nich ładowarkę, którą trzeba dokupić oddzielnie. Dokładnie tak samo korporacja postąpiła w przypadku zaprezentowanych we września 2020 zegarków Apple Watch 6 i Apple Watch SE.

Zagłosuj

Jakiego smartfona wolicie?

Liczba głosów:

Na konferencji Apple nie zostaną podane polskie ceny nowych iPhone’ów 12. Żeby je poznać, zapraszamy na naszą stronę 13 października 2020 po godz. 20:00.

Zobacz także

RadioZET.pl/Apple