Zamknij

Klapki Kubota wracają do Biedronki. Ile kosztują?

15.06.2020 16:10
Klapki i skarpety KUBOTA w Biedronce. Ile kosztują? Do kiedy?
fot. Shutterstock/1000 Words Photos (ilustracyjne)

Kultowe klapki Kubota wróciły do Biedronki. Rok temu stały się hitem sprzedaży, a na sklepowych półkach zabrakło ich już po pierwszym dniu. Czy w tym roku będzie podobnie?

Od 15 czerwca klienci sklepów Biedronka mogą kupić klapki marki Kubota – zauważył serwis DlaHandlu.pl. Klapki będą dostępne do 28 czerwca, ale lepiej pośpieszyć się z zakupem. W minionym roku już pierwszym dniu, kiedy na półkach sklepowych pojawiło się kultowe obuwie, sprzedało się 70 proc. asortymentu

Klapki damskie i męskie można nabyć w trzech kolorach: morskim, niebieskim i czerwonym. W ofercie są również skarpety marki Kubota. W jakiej cenie?

Klapki i skarpety Kubota w Biedronce

Biedronka, największa sieć handlowa w Polsce licząca ponad 3000 sklepów od poniedziałku 15 czerwca sprzedaje klapki Kubota. Popularne w latach 90. obuwie, które przez niektórych uważane jest za kultowe, dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych w numerach od 37 do 46.  Jak czytamy w ofercie, klapki zapinane są na rzep, co umożliwia regulację paska. Ich cena to 19,99 złotych.

Klapki i skarpety KUBOTA
fot. Biedronka

W sprzedaży jest także 2-pak skarpet Kubota w tej samej cenie. Można nabyć je w rozmiarach od 36 do 46.

RadioZET.pl/DlaHandlu.pl