Zamknij

Klapki Kubota hitem sprzedaży w Biedronce

29.07.2019 12:13
Klapki Kubota w Biedronce. W pierwszym dniu sprzedano 70 proc. asortymentu
fot. Biedronka

Biedronka ogłosiła sukces oferty z klapkami Kubota. W pierwszym dniu, kiedy na półkach sklepowych pojawiło się kultowe obuwie, sprzedało się 70 proc. asortymentu. Są jeszcze markety, gdzie można je kupić.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka, największa sieć handlowa w Polsce, w czwartek 25 lipca wypuściła do sprzedaży w swoich sklepach klapki marki Kubota. Popularne w latach 90. obuwie, które przez niektórych uważane jest za kultowe, było dostępne w kilku wariantach kolorystycznych w numerach od 37 do 45.

Za jedną parę klapek trzeba było zapłacić 19,99 zł. W wielu marketach zabrakło obuwia, a internauci przerzucali się informacjami, gdzie jeszcze można nabyć produkt.

Zobacz także

– Możemy, więc śmiało powiedzieć, że obuwie to okazało się hitem sprzedaży, gdyż 70 procent wszystkich produktów znalazło swoich właścicieli w pierwszym dniu obowiązywania oferty – podała Kinga Papiernik, dyrektor kategorii tekstylia w Jeronimo Martins Polska S.A., cytowana przez portal Dlahandlu.pl.

Gdzie można kupić klapki Kubota?

Dodała, że „w niektórych sklepach naszej sieci klapki wyprzedały się błyskawicznie”.

– Jednak nadal można je zakupić w niektórych placówkach sieci Biedronka. Przykładowo w Warszawie dostępne są w sklepach przy ul. Wiatracznej 25, ul. Sobieskiego 18 czy ul. Osowskiej 84 (stan na 26.07.2019) – podała Papiernik.

Zobacz także

Klapki Kubota pojawiły się na rynku na początku lat 90. i szybko zdobyły rynek, przede wszystkim dzięki bazarowej sprzedaży. Marka została reaktywowana w 2018 roku. 

RadioZET.pl/Dlahandlu.pl