Zamknij

Kaufland płaci klientom za stanie w kolejce do kasy

13.12.2019 17:36
Kaufland płaci klientom za stanie w kolejce do kasy
fot. Lizardflms/Shutterstock (ilustracyjne)

Sieć dyskontów Kaufland postanowiła zrekompensować klientom czas, który spędzają w kolejkach do kas. Jeśli spędzą co najmniej 5 minut czekając na zapłacenie za zakupy, mogą otrzymać bon o wartości 5 złotych. Jakie są zasady akcji? 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Czas to pieniądz - dlatego ostatnią rzeczą jaką klienci chcą robić w sklepie, to czekać w kolejce do kasy. Nawet otwarcie wszystkich z nich nie pomaga w rozładowaniu zatorów w drodze do zapłaty za zakupy.

Kaufland postanowił zrekompensować tę stratę czasu. Jak podał "Super Express", jeśli w oczekiwaniu do kasy klient spędzi co najmniej pięć minut, będzie mógł otrzymać bon promocyjny na zakupy o wartości 5 złotych.

Zobacz także

Aby otrzymać bon, trzeba zgłosić do Punktu Obsługi Klienta sklepu. Z promocji można skorzystać tylko, jeśli w danym momencie otwarte były wszystkie kasy w markecie.

Kaufland płaci za stanie w kolejce
fot. Kaufland

Sieć sklepów zachęca, aby promocyjny bon wrzucić do puszki w punkcie informacyjnym i przekazać do na działalność Banków Żywności. 

Ile będzie trwać promocja? Według biura prasowego Kauflanda na pewno do Świąt Bożego Narodzenia i być może akcja zostanie rozszerzona również na okres noworoczny. 

Kaufland jest obecny na polskim rynku handlowym od 2001 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express