Zamknij

Kaufland: pizza za darmo. Można korzystać bez ograniczeń

16.02.2021 10:43
zakupy w Kauflandzie
fot. TADEUSZ POZNIAK/REPORTER/East News

Piwo za darmo na stałe znalazło się w promocjach dużych sieci sklepów. Od czasu do czasu pojawiają się ciekawe wariacje akcji obiecujących rozdawnictwo: w prezencie można było już dostać chipsy, teraz przyszedł czas na pizzę.

Kaufland śmiało sięga promocyjnie tam, gdzie nie sięgała jeszcze żadna siec handlowa. Klienci sklepu mogą liczyć na ciekawy prezent: za darmo można będzie bowiem dostać mrożoną pizzę, gotową do podgrzania i zjedzenia w domu.

Wszystko wskazuje na to, że Kaufland nie wprowadził żadnego limitu dotyczącego maksymalnej liczby otrzymywanych za darmo produktów, po każdorazowym spełnieniu warunków promocji przysługiwać będzie jedna pizza w prezencie. Jak ją zdobyć?

Pizza za darmo w Kauflandzie. Można wybrać dowolny produkt

Promocja na pizzę za darmo rozpocznie się 21 lutego 2021 i potrwa do 24 lutego 2021 roku. Jeśli w tym okresie klient zgłosi się do kasy z trzema pizzami mrożonymi, to jedną z nich – najtańszą – otrzyma się zupełnie za darmo.

W ramach promocji można wybierać między produktami własnymi Kauflandu oraz pizzami zewnętrznych marek, takich jak Dr. Oetker. Z oferty można korzystać do woli: rabat na pizzę za darmo naliczy się za każde trzy kupowane produkty z tej kategorii.

Pamiętać tylko należy, że rabat naliczy się dla najtańszych produktów. Najbardziej opłacalne będzie więc zakup trzech takich samych pizzy, lub przynajmniej o zbliżonej cenie.

Kaufland zaznaczył, że promocji na pizzę za darmo nie można łączyć z innymi oferowanymi przez sklep promocjami.

Amatorzy pizzy mogą zainteresować się także akcją Biedronki, która w dniach 15-20 lutego 2021 roku oferuje wszystkie wypieki niepakowane – w tym zapiekanki i minipizze – z rabatem 50 procent, o ile na zakupy wybierze się po godzinie 18:00.

RadioZET.pl/Kaufland