Zamknij

Koronawirus. Kaufland rozpoczyna sprzedaż w sieci

03.04.2020 07:45
Kaufland online. Sieć handlowa rozpoczyna sprzedaż w sieci z Mango
fot. Vcrv/Shutterstock (ilustracyjne)

W odpowiedzi na epidemię koronawirusa sieć dyskontów Kaufland rozpoczyna sprzedaż internetową. Od 2 kwietnia przez sieć można zamawiać paczkę z najpotrzebniejszymi produktami spożywczymi i higienicznymi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Paczki będzie można zamówić za pośrednictwem internetowego sklepu Mango. Przesyłki będą dostarczane w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia.

Znajdzie się w nich 30 podstawowych produktów, które cieszą się popularnością wśród klientów sieci Kaufland.

Ile kosztuje paczka z Kauflanda?

Wśród nich mąka, makaron, ryż, mleko, cukier, herbata, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy. Jak zapewnia Kaufland, ceny produktów będą identyczne jak te w sklepie stacjonarnym – koszt pojedynczej paczki wyniesie 115,98 zł, a przesyłki 19,99 zł. W sumie - 135,97 zł.

Zobacz także

Paczka z Kauflanda
fot. Kaufland/Mango

- W obliczu aktualnej sytuacji epidemiologicznej wspólnie z dostawcami robimy wszystko, aby zapewnić klientom dostęp do potrzebnych artykułów - podkreśliła Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska. 

Z myślą o nich, a szczególnie o osobach starszych, dla których dzisiaj codzienne zakupy mogą stanowić duże wyzwanie, rozpoczynamy sprzedaż paczek z produktami pierwszej potrzeby za pośrednictwem firmy telezakupowej Mango. Dzięki temu rozwiązaniu klienci bez wychodzenia z domu będą mogli zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szybko i wygodnie 

Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska

Ponadto paczki będzie można także testowo kupić w kilkunastu sklepach Kaufland: we Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Gdyni.

Zobacz także

Nowe godziny otwarcia Kauflanda

W odpowiedzi na nowe restrykcje dla handlu podczas stanu epidemii, Kaufland wydłużył godziny otwarcia swoich sklepów - od 6 do 23 (z wyjątkami kilku marketów, prowadzące sprzedaż do godz. 22).

W marketach sieci klienci obowiązkowo musza robić zakupy w rękawiczkach jednorazowych (dostępnych przed wejściem na zakupy), zachować co najmniej 2 metry odległości od siebie w alejkach oraz przy kasach.

Kaufland w całej Polsce prowadzi obecnie 220 sklepów, w których asortymencie znajduje się od 15 000 do 21 000 produktów.

Zobacz także

RadioZET.pl