Zamknij

Kaufland: 4 piwa za darmo z okazji zdjęcia maseczek

14.05.2021 17:01
Kaufland
fot. materiały prasowe

Konieczność noszenia maseczek to jedna z najbardziej dokuczliwych w codziennym życiu zasad lockdownu. Od 15 maja 2021 znika obowiązek zasłaniania ust i nosa na otwartym powietrzu. Oddech od obostrzeń można poświętować dzięki piwnemu prezentowi od Kauflandu.

Piwo za darmo to jedna z ulubionych promocji klientów sklepów. Duże sieci handlowe od czasu do czasu rozpieszczają ofertami, w których w prezencie można dostać nawet kilkanaście butelek.

15 maja 2021 łowcy okazji powinni wstąpić do Kauflanda. Do 8 zakupionych butelek Carlsberga sklep będzie dorzucać od siebie kolejne 4 zupełnie za darmo.

Piwo za darmo w Kauflandzie. 4 butelki w prezencie 15 maja 2021

W rywalizację na piwne promocje zaangażowały się początkowo Lidl i Biedronka, z czasem do tych sieci handlowych dołączyły także inne. Piwo w prezencie przyciąga bowiem całe rzesze oddanych klientów, którzy chętniej robią zakupy w dobrze kojarzących im się placówkach.

Do gry dołączył więc Kaufland, który piwo rozdawał już kilka razy. Tym razem sieć handlowa postawiła na sprawdzoną i znaną markę: za darmo można będzie otrzymać 4 butelki Carlsberga.

Zasady promocji są proste: po zgłoszeniu się do kasy z 12 butelkami tego piwa, cena 4 z nich zostanie odliczona od rachunku. Z promocji można skorzystać wiele razy – wystarczy pojawić się z kolejnym tuzinem Carslbergów na następne zakupy.

Trzeba tylko pamiętać, żeby doszło do nich w sobotę 15 maja 2021 – promocja naliczać będzie się tylko i wyłącznie tego właśnie dnia.

Piwo za darmo przyda się zapewne do świętowania zniesienia obowiązku noszenia maseczki. Bawiąc się trzeba jednak pamiętać, że alkohol, szczególnie w większych ilościach, szkodzi zdrowiu. Zalecana jest więc rozsądna wstrzemięźliwość w korzystaniu z piwnych prezentów.

RadioZET.pl