Zamknij

Kaufland: 10 piw za darmo na majówkę. Nowe marki w promocji

30.04.2021 15:53
kasa w sklepie Kaufland
fot. Marek BAZAK/East News

Kaufland przygotował dla klientów ciekawą niespodziankę. W promocji, w której w prezencie można otrzymać 10 piw za darmo, początkowo mowa była tylko o Żywcu. Klienci, którzy odwiedzą sklepy sieci 30 kwietnia 2021 będą mogli wybrać prezent także z oferty dwóch innych producentów.

Piwo za darmo to promocja, która jest w stanie przyciągnąć tłumy kupujących. Akcja jest wyjątkowo atrakcyjna przed długim weekendem: hotele są zamknięte, wyjazdy na majówkę są utrudnione. Polacy zostaną więc tłumnie w domach i uroczyście otworzą sezon grillowy, zapraszając rodzinę i znajomych.

Na spotkania i konsumpcje będą łącznie trzy dni, a część Polaków zamierza świętować początek luzowania obostrzeń aż do poniedziałkowego wieczoru. Z pomocą przyszły sklepy: w prezencie można dostać łącznie kilkadziesiąt piw, co powinno wystarczyć na każdą imprezę. Tym bardziej, że alkohol należy spożywać z umiarem i głową, pamiętając o jego negatywnym wpływie na zdrowie.

Kaufland rozdaje 10 piw za darmo. Nie tylko Żywca

W oficjalnej gazetce z ofertami promocyjnymi Kaufland napisał, że 30 kwietnia 2021 zaprasza piwoszy na akcję 10 + 10. Po stawieniu się do kasy z 20 butelkami piwa Żywiec cena 10 z nich była odejmowana od rachunku.

Okazało się, że za darmo można zdobyć także piwa innych marek – nie wiadomo było jednak, czy możliwe było to tylko w wybranych Kaufladach, czy też w całej Polce. O szczegóły zapytaliśmy sieć sklepów – oto, jaką odpowiedź otrzymaliśmy.

Specjalna promocja piwa obowiązuje we wszystkich sklepach Kaufland w Polsce. Przy zakupie 20 sztuk, klienci płacą tylko za 10. Z oferty można skorzystać przy zakupie maksymalnie 20 sztuk napoju. Promocja obejmuje wybrane piwa marek Żywiec, Łomża, a także dwa rodzaje piwa marki Kasztelan.

komunikat Kaufland

Jak widać, oferta jest rozleglejsza, niż początkowo komunikowała to sieć. Po nowe smaki do sklepów mogą się zgłosić także osoby, które już skorzystały z oferty.

10 piw za darmo można otrzymać w prezencie od Kauflanda tylko 30 kwietnia 2021. Przy okazji odbierania prezentów warto zrobić także inne zakupy: z powodu długiego weekendu sklepy otworzą się dopiero 4 maja 2021.

RadioZET.pl