Zamknij

Tańsze noclegi dla rodzin z dziećmi? Lista zniżek z KDR

13.07.2021 15:40
Karta Dużej Rodziny. Jakie zniżki
fot. Marek BAZAK/East News

Nie tylko 500 plus i bon turystyczny. Rodziny z trójką dzieci poza zastrzykiem gotówki w postaci rządowych programów mogą liczyć także m.in. na zniżki w hotelach. Wszystko za sprawą Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny może sprawić, że rodziny z dziećmi zaoszczędzą na wakacjach. Taki pakiet przywilejów i zniżek przysługuje rodzinom, które utrzymują co najmniej trójkę dzieci.

Mogą one liczyć m.in. na tańsze noclegi. Polski Holding Hotelowy zadeklarował, że wszystkie zrzeszone w nim obiekty honorują Kartę Dużej Rodziny.

Tańsze noclegi z Kartą Dużej Rodziny

- We wszystkich hotelach i obiektach należących do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego honorowana jest Karta Dużej Rodziny - poinformował PHH, który został partnerem programu.

Holding zrzeszający największe sieci hoteli w Polsce przekazał, że posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z 15-proc. zniżki na noclegi od ceny dnia oraz z 15-proc. zniżki na gastronomię w hotelach i obiektach grupy PHH.

"To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich rodzin z trojgiem lub większą liczbą dzieci. Teraz również we wszystkich obiektach na terenie całego kraju, należących do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, rodziny 3 plus mogą korzystać ze specjalnych zniżek” - powiedziała cytowana w informacji prasowej rzecznik Polskiego Holdingu Hotelowego Magdalena Szefernaker.

PHH przypomniało, że Karta Dużej Rodziny jest pierwszym w Polsce programem "łączącym rząd, samorząd i biznes w jednym celu, jakim jest wspieranie rodzin wielodzietnych".

Karta Dużej Rodziny. Lista zniżek dla rodzin z dziećmi

Zniżki na zakupach, tańsze bilety w komunikacji czy darmowy wstęp do parków rozrywki. Karta Dużej Rodziny to pakiet zniżek, na który liczyć może rodzina z co najmniej trójką dzieci. Posiadacze karty mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej.

Miejsc, w których można korzystać ze specjalnych zniżek, jest już ponad 29 tysięcy. Kartę Dużej Rodziny uwzględnia w swoim cenniku już ponad 8 tysięcy przedsiębiorców.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek w instytucjach publicznych i w prywatnych firmach. To nie tylko tańsze bilety na przejazdy w transporcie publicznym, ale także zniżki w urzędach. Pełna lista partnerów Karty Dużej Rodziny i zniżek znajduje się poniżej.

KARTA DUŻEJ RODZINY. ZNIŻKI>>>

RadioZET.pl/PAP