Zamknij

KFC wprowadziło kanapkę z pączków i smażonego kurczaka

18.09.2019 19:13
KFC wprowadziło kanapkę z pączków i smażonego kurczaka
fot. KFC

Lukrowane pączki i smażony kurczak? Takie połączenie od kilku dni testuje w Stanach Zjednoczonych sieć KFC. Nietypowe danie dostępne jest w dwóch wariantach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Jak podała telewizja CNN, połączenie słodkich pączków i słonego mięsa z kurczaka KFC testuje od 16 września w swoich lokalach za oceanem.

Klienci sieci typu fast food mają do wyboru dwie opcje nietypowej kombinacji – pączka z kawałkiem kurczaka za 5,49 dolara (w przeliczeniu ponad 21 złotych) lub kawałek smażonego kurczaka serwowany pomiędzy dwoma pączkami w formie kanapki za 5,99 dolara (niecałe 24 złote).

Zobacz także

Istnieje również możliwość dodania pączka do dowolnego zestawu z dolarem dopłaty.

KFC nie zdradziło, do kiedy będzie można kupić słodko-słoną propozycję – na pewno nie wejdzie ona na stałe do oferty sieci. Kanapka z pączków i kurczakiem nie jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych. Można ją kupić w Norfolk (stan Wirginia), Richmond (również Wirginia) i Pittsburghu (Pensylwania).

CNN przypomniało, że to nie jedyna dziwna kombinacja kulinarna w wykonaniu sieci fast food. Latem KFC oferowało kanapkę z kurczakiem i chrupkami Cheetos. 

KFC prowadzi na całym świecie ponad 22,6 tys. lokali w 136 krajach (stan na grudzień ubiegłego roku). 

Zobacz także

RadioZET.pl/CNN