Zamknij

KFC uruchamia hotel. W pokojach przycisk do darmowego kurczaka

16.08.2021 12:01
hotel KFC
fot. materiały prasowe KFC

Kurczakowy wystrój, kurczakowa atmosfera oraz specjalny przycisk, za pomocą którego zamawiać będzie można dostawę do pokoju darmowych dań z kurczaka – takie atrakcje oferować będzie hotel KFC, House of Harlam, który zacznie przyjmować gości 18 sierpnia 2021 roku.

KFC zaprasza miłośników dań z kurczaka do stworzonego specjalnie dla nich raju: hotelu, w którym nawiązania do dań oferowanych przez sieć są praktycznie wszędzie. Przygoda zacznie się już na recepcji, w której zamiast „check-inu” dokonywać się będzie „chick-inu” (gra słów wokół angielskiego określenia na kurczaka).

Najważniejszym z punktu widzenia gości udogodnieniem będzie wielki czerwony przycisk umieszczony w każdym z pokoi. Jego naciśnięcie będzie skutkować dostarczeniem spécialité de la maison, czyli dania z kurczaka. Posiłki będą dostarczane za darmo do limitu 500 zł.

Hotel KFC z darmowymi daniami z kurczaka. Atrakcja dla fanów sieci

W komunikacie o uruchomieniu hotelu KFC podało zarówno dobre, jak i złe informacje dla swoich fanów. Zacznijmy od tych pierwszych.

W House of Harland (tak brzmiało imię założyciela sieci KFC) dostępne będą dwuosobowe pokoje. Stylizacja, wystrój wnętrz oraz oferowane atrakcje mają nawiązywać do dań z kurczaka oferowanych przez sieć.

Goście hotelowi będą mogli przyjechać na miejsce korzystając z „Colonelmobilu” – to czarny Cadillac, który ma wprowadzić w atmosferę panującą w obiekcie. W pokoju na gości czekać będzie kącik kinowy, w którym oferowane będą wybrane ze względu na związki z kurczakami filmy oraz automat do gier pozwalający sprawdzić się w „Colonel Quest”.

kfc_hotel_01
fot.

materiały prasowe

Najważniejszym elementem wyposażenia ma być duży czerwony przycisk oznaczony napisem „naciśnij po kurczaka”. Po skorzystaniu z niego ekipa hotelowa dostarczy wprost do pokoju gorące kurczakowe danie.

Pokój w House of Harlam można wynająć tylko raz i tylko na jedną noc. Cena za nocleg to 111 funtów – nawiązanie do sekretnych 11 ziół i przypraw używanych przez KFC w potrawach. Hotel sieci zostanie uruchomiony w Londynie.

To nie jest jedyna zła informacja dla polskich miłośników KFC: obiekt będzie przyjmować gości tylko przez 11 dni, od 18 do 29 sierpnia 2021 roku. Rezerwacja zaczęła się 11 sierpnia 2021, chętni na zdobycie noclegu z powodu wyczerpania puli miejsc będą musieli obejść się smakiem.

KFC ogłosiło, że przychód z akcji zostanie przekazane na cele charytatywne do prowadzonej przez sieć fundacji.

RadioZET.pl/KFC/Business Insider Polska