Zamknij

Jennifer Lopez stworzyła wspólną kolekcję kosmetyków z polską firmą

Olga Papiernik
07.04.2018 10:17
jennifer lopez
fot. east news

Firma Inglot z Przemyśla i Jennifer Lopez zaprezentują wspólną kolekcję 70 produktów do makijażu dla kobiet. Zaplanowana na rok współpraca rozpocznie się 26 kwietnia.

- Współpracę ogłosiliśmy w czwartek, choć jeszcze nie zostały ogłoszone szczegóły - powiedział PAP doradca zarządu firmy Grzegorz Inglot.

Od 2000 roku Inglot tworzy własną sieć sprzedaży. Od wtedy jego kosmetyki można kupić w sklepach firmowych.

Z kolei pierwszy salon zagraniczny spółka otworzyła w 2006 r. w Montrealu. Aktualnie posiada blisko 800 salonów, z czego 170 w Polsce.

Według Grzegorza Inglota, współpraca z Jennifer Lopez jest kolejnym etapem w rozwoju spółki.

Dodał, że będzie ona - polegała na prezentacji wspólnej kolekcji, na którą składa 70 produktów. Kolekcja będzie dostępna na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni, czyli w 80 krajach w blisko 800 punktach sprzedaży na świecie - wyjaśnił Inglot.

Jennifer Lopez miała duży wpływ na tworzenie kolekcji. - Każdy kolor był dobierany również przez nią. To jest wspólnie utworzona kolekcja Jennifer Lopez Inglot - podkreślił Grzegorz Inglot.

Od kilku lat firma Inglot jest obecna w prestiżowych miejscach w największych miastach świata. Zatrudnia ok. dwóch tys. pracowników.

PAP/Alfred Kyc/OP