Zamknij

Awaria Instagrama. Aplikacja nie ładuje postów

18.12.2020 16:58
Instagram. Awaria aplikacji. Nie można ładować postów
fot. Nopparat Khokthong/Shutterstock (ilustracyjne)

Instagram jest niedostępny w wielu miejscach na całym świecie. Użytkownicy popularnej aplikacji mobilnej wskazują, że nie mogą publikować nowych postów - podał dziennik "The Independent".

Instagram, jeden z największych portali społecznościowych świata, w piątkowe popołudnie był niedostępny dla użytkowników. Awaria polega na problemach z wyświetlaniem treści i publikowaniem nowych postów. 

Według dziennika "The Independent", awaria dotyczy przede wszystkim użytkowników korzystających z systemu mobilnego Android. "Instagram wciąż przestaje działać" - taki komunikat pojawia się na ekranach smartfonów, kiedy użytkownicy chcą korzystać z aplikacji. 

Awaria Instagrama

Takie kłopoty zgłaszają użytkownicy w Europie, Azji czy Ameryce. Serwis Downdetector.com, który monitoruje kondycję powszechnie używanych usług w sieci, notuje rosnącą liczbę zgłaszanych błędów w aplikacji.

Zobacz także

Problemy z Instagramem pojawiły się kilka dni po dużej awarii Messengera. Obie sieci społecznościowe należą do Facebooka.

Instagram to popularna aplikacja mobilna, która pozwala na przesyłanie i oglądanie zdjęć od użytkowników. Należy do Facebooka i miesięcznie korzysta z niej na całym świecie ponad miliard użytkowników.

RadioZET.pl/The Independent