Zamknij

Huawei Mate 40 Pro: polska cena i bonusy przedsprzedażowe

23.10.2020 18:23
Huawei Mate 40 Pro
fot. materiały prasowe Huawei

Huawei Mate 40 Pro to najnowszy i najsilniejszy model smartfona stworzony przez chińskiego producenta. 23 października 2020 zadebiutował w przedsprzedaży w Polsce. Kosztuje więcej niż iPhone 12. Opłaca się go kupić?

Huawei Mate 40 Pro to szczytowe osiągnięcie inżynierów przedsiębiorstwa. Główną zaletą jest jakość oferowanych aparatów fotograficznych, bijących według niezależnych ekspertów na głowę rozwiązania stosowane przez konkurencję.

Kilka godzin po premierze, Mate 40 Pro znalazł się na pierwszym miejscu prestiżowego, niezależnego rankingu DxO Mark z określeniem dynamic range monster, i jest według autorów zestawienia najlepszym na świecie smartfonem do fotografii mobilnej. Opinia dotyczy zarówno tylnych, jak i przednich aparatów.

Huawei Mate 40 Pro: polska cena w przedsprzedaży

Huawei Mate 40 Pro trafi w ręce klientów 12 listopada 2020 roku. Od 23 października 2020 do 11 listopada 2020 smartfon oferowany jest w przedsprzedaży. Osoby, które zdecydują zamówić się telefon przed jego oficjalną premierą, będą mogły kupić go w zestawie z Huawei Freebuds Pro, pierwszymi na rynku słuchawkami bezprzewodowymi z inteligentną dynamiczną redukcją szumów. Trzeba za nie dopłacić 1 zł.

Zobacz także

Telefon dostępny będzie w kolorze srebrnym lub czarnym. Za możliwość robienia najlepszych na świecie zdjęć mobilnych zapłacić będzie trzeba 5399 zł.

Zobacz także

Za tę cenę otrzymujemy nie tylko zaawansowany aparat fotograficzny, lecz także szybki i wydajny smartfon.

Huawei Mate 40 Pro to najnowszy flagowiec marki z procesorem Kirin 9000 5G, pierwszym i jedynym na świecie procesorem 5G wykonanym w 5-nanometrowym procesie technologicznym oraz z układem SoC z rekordowym zagęszczeniem ponad 15,3 miliarda tranzystorów.

komunikat Huawei

Huawei Mate 40 Pro działa pod kontrolą Androida, ale nie oferuje usług Google, w tym sklepu Play. Alternatywą dla niego jest App Gallery, ale w tym repozytorium nie ma jeszcze wielu popularnych aplikacji, między innymi aplikacji bankowych pozwalających na zarządzanie finansami i płacenie zbliżeniowe przez NFC.

RadioZET.pl/Huwaei