Zamknij

Global Mentoring Walk 2021. Spacer do kariery

Redakcja
07.04.2021 20:56
plakat Global Mentoring Walk 2021
fot. materiały prasowe Vital Voices

4 września 2021 odbędzie się 10., jubileuszowa edycja Global Mentoring Walk w Polsce. Na spacer zaproszone mogą się czuć kobiety znajdujące się u szczytu kariery i chcące podzielić się tajemnicami sukcesu, jak i dopiero rozpoczynające życie zawodowe, poszukujące wzorów i porad.

Global Mentoring Walk 2021 organizowany jest w Polsce przez Vital Voices Poland. W naszym kraju wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Walk the Change”, wymyślonym przez jedną z uczestniczek spacerów, Monikę Sońtę.

Spacer, podczas którego mentorki i mentorzy poznają się z przyszłymi podopiecznymi, odbędzie się 4 września 2021 roku w Łazienkach. Ze względu na ograniczenia pandemiczne impreza ma charakter ograniczony, warto więc dopełnić formalności i zapisać się jak najszybciej. Patronat medialny nad Global Mentoring Walk 2021 objęło Radio ZET, Partnerem Głównym wydarzenia jest Santander Bank Polska,  Partnerami Strategicznymi zaś Muzeum Łazienki Królewskie oraz Nationale Nederlanden.

Global Mentoring Walk 2021 w Warszawie. Jak i do kiedy się zapisać?

Jak relacjonują organizatorki, powstanie idei spacerów mentorskich było dziełem przypadku i przepełnionego kalendarza.

Pomysł pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey – Geraldine Laybourne. Grafik spotkań miała szczelnie wypełniony. Zamiast odmawiać młodym kobietom, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Vital Voices Poland

Pomysł spacerów prowadzących do kariery przyjął się na całym świecie: w Polsce zostanie zorganizowany już po raz dziesiąty.

global_mentoring_walk_03
fot.

foto: materiały prasowe

Kogo zapraszamy? Kobiety, które chcą wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat. Panie działające w biznesie, polityce, organizacjach społecznych oraz ze świata akademickiego, które chcą wziąć udział w Global Mentoring WALK 2021 i uczyć się od innych. Mentorki i Mentorów gotowych, by dzielić się swoim doświadczeniem.

Vital Voices Poland

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w Global Mentoring Walk 2021 w Warszawie w charakterze mentee można dokonać do 30 kwietnia 2021 roku. Deklaracje chęci objęcia mentoringiem można zgłaszać również do 30 kwietna 2021. W obu przypadkach niezbędne jest wypełnienie i przesłanie kwestionariusza, który można znaleźć u organizatora wydarzenia.

RadioZET.pl