Zamknij

Gang Słodziaków. Kiedy wysyłka zaległych maskotek?

23.01.2020 13:21
Gang Słodziaków. Kiedy Biedronka wyśle maskotki?
fot. Biedronka

Część klientów Biedronki, którzy wysłali pocztą wypełnione albumy z naklejkami w akcji Gang Słodziaków, nadal nie otrzymała maskotek. Co na to sieć handlowa?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka od sierpnia do grudnia ubiegłego roku prowadziła kolejną odsłonę akcji Gang Słodziaków.

W jej ramach klienci za zrobione zakupy (min. 40 zł) otrzymywali naklejki. Po uzbieraniu ich odpowiedniej liczby w specjalnych albumach, można było otrzymać jedną z czterech większych lub sześciu mniejszych maskotek. 

Zobacz także

Jednak nie wszyscy klienci zdołali otrzymać promocyjne pluszaki - w niektórych marketach zabrakło zabawek. Dlatego Biedronka postanowiła dać ostatnią szansę dla osób, które mają wypełnione naklejkami albumy. 

Do 18 grudnia można było wysyłać drogą pocztową wypełnione albumy z szansą na otrzymanie maskotek. Obowiązywała zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Jak podała "Gazeta Pomorska", część klientów, która wysłała albumy z naklejkami na wskazany przez Biedronkę adres, nadal nie otrzymała odpowiedzi.

Zobacz także

"Niby kazali podać, kto nie dostał słodziaków i obiecali, że dostaną je te osoby. Mamy jeszcze dwa albumy z naklejkami na wymianę. Zgłosiłam to, pisałam e-maile, ale nic nie odpisują, mają to głęboko gdzieś. Kompletna cisza z ich strony" - alarmowała czytelniczka dziennika.

Co na to Biedronka?

"Jesteśmy w trakcie przygotowywania wysyłek dla naszych klientów i będziemy je realizować zgodnie z kolejnością zgłoszeń do naszego biura obsługi klientów" - potwierdziło biuro prasowe sieci handlowej, w odpowiedzi na pytania gazety.

Oznacza to, że klienci, którzy wysłali albumy z naklejkami wcześniej, szybciej otrzymają maskotki. Pozostali będą musieli na nie poczekać.    

RadioZET.pl/Gazeta Pomorska