Zamknij

Gang Słodziaków. Jak wymienić naklejki na maskotki?

15.11.2019 14:18
Gang Słodziaków w Biedronce. Kiedy koniec akcji? Co zrobić z naklejkami?
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/materiały prasowe

Tylko do 17 listopada kasjerzy w Biedronce wydadzą naklejki, które można zamienić na Słodziaki. Co zrobić, jeśli nie zdążymy zebrać wystarczającej liczby naklejek? 

 Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Akcja „Gang Słodziaków” w Biedronce powoli dobiega końca. Naklejki będą wydawane tylko do 17 listopada, a ostatnią szansą na ich zdobycie będą sobotnie zakupy. 17 listopada obowiązuje bowiem zakaz handlu.

Gang Słodziaków 2019

Tegoroczny Gang to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia. Klienci Biedronki mogą także wymienić naklejki na książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”.

Do 1 grudnia można będzie kolekcjonować naklejki i wymienić je na maskotki. Co z niewykorzystanymi naklejkami?  

Jeśli po 17 listopada komuś zostanie zapas naklejek w liczbie mniejszej niż wymagana do odbioru Słodziaka za darmo, zachęcamy do współpracy z rodziną czy znajomymi i wspólne wyklejenie karty kolekcjonerskiej. Z naszych obserwacji wynika, że klienci często tak właśnie działają, co nas bardzo cieszy 

– informuje biuro prasowe Biedronki.

Ile naklejek potrzeba, by dostać słodziaka lub książkę?

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. 40 naklejek wystarczy, by otrzymać Słodziaka Juniora.

15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Książkę można będzie także kupić w sklepie w cenie 9,99 zł. Duży Słodziak w sklepie kosztował będzie 49,99 zł.

Zobacz także

Jak zdobyć naklejki?

By wziąć udział w akcji, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce.

  • 1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 złotych. Sklep przyznaje też dodatkowe punkty.
  • Drugą naklejkę klienci otrzymają za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 złotych
  • Dodatkowa naklejka przysługiwać będzie także, jeśli w koszyku znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc. 

Zobacz także

RadioZET.pl