Zamknij

„Gang Słodziaków”. Biedronka rozdała rekordową liczbę maskotek

03.12.2019 11:24
Gang Słodziaków w Biedronce 2019. Podsumowanie. Ile maskotek rozdano
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/mat.pras

Ponad 7 milionów Słodziaków trafiło w ręce klientów Biedronki – podsumowuje sklep. Kolejna edycja „Gangu Słodziaków” dobiegła końca. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Biedronka przez 14 tygodni wydała klientom 7,2 miliona maskotek. Książka „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany trafiła do 620 tys. klientów.

W tej edycji „Gandu Słodziaków” dostępnych było 10 maskotek – cztery duże i sześciu Juniorów. Tegoroczny Gang to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Zobacz także

Najpopularniejszymi okazały się być większe maskotki. Na pierwszym miejscu znalazła się Sarenka Hania, na drugim Nietoperz Nikodem, a podium zamknął Borsuk Bartek. Wśród Juniorów najchętniej sięgano po Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

To nie koniec Słodziaków

Miłośnicy Słodziaków nie muszą się z nimi rozstawać. Sieć informuje, że w sklepach Biedronka od 2 grudnia zakupić można grę dla dzieci Milionerzy w wydaniu „słodziakowym”. Gra kosztuje 69,90 zł.

Zobacz także

„To pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów gry Milionerzy, jak i całego Gangu Słodziaków. Inspirowana popularnym teleturniejem telewizyjnym pozycja, zapewni fantastyczną zabawę i emocjonującą rozgrywkę zarówno najmłodszym, jak i rodzicom” – informuje Biedronka.

Na każdego, kto zdecyduje się powalczyć o tytułowy milion, będzie czekał specjalny „Słodziakowy Banknot Zwycięzcy” – wskazuje sklep w komunikacie.

Zobacz także

Akcja „Gang Słodziaków” rozpoczęła się 26 sierpnia 2019 roku. Udział w zabawie polega na zbieraniu naklejek, które wydawane są przy zakupach za minimum 40 złotych. Dzięki zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

RadioZET.pl