Zamknij

Gang Słodziaków w Biedronce. Padł rekord nowej akcji

28.08.2019 13:45
Gang Słodziaków Biedronka 2019. Pierwsze maskotki wydano po północy w pierwszym dni akcji
fot. Biedronka

Już minutę po północy w pierwszym dniu akcji promocyjnej klient Biedronki odebrał maskotkę Gangu Słodziaków. Naklejki w akcji promocyjnej można zbierać do 17 listopada, a wymieniać je na maskotki do 1 grudnia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka, największa sieć sklepów w Polsce, podała najnowsze informacje o starcie akcji Gang Słodziaków – Magiczny Portal.

To kolejna odsłona promocji, w ramach której klienci marketów zbierają punkty za zrobione zakupy i po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek mogą wymienić je na maskotki. 

Tegoroczna odsłona akcji rozpoczęła się w poniedziałek 26 sierpnia. Okazało się, że bardzo szybko skorzystali z niej pierwsi klienci sieci. 

Zobacz także

Gang Słodziaków – gdzie odebrano pierwszą maskotkę?

Już minutę po północy 26 sierpnia w Biedronce w miejscowości Stegna (woj. pomorskie) klient kupił książkę z przygodami Gangu Słodziaków oraz maskotkę – sarenkę Hanię. 

Kolejnym był klient dyskontu z Tomaszowa Mazowieckiego (woj. łódzkie), który o godz. 2:17 w nocy kupił pluszaka dzięcioła Dominika. Natomiast o godz. 5:43 w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) klient Biedronki kupił dwie maskotki borsuka Bartka i sarenkę Hanię.

Biedronka liczy na powtórzenie sukcesu akcji z poprzednich edycji.

– W zeszłym roku wydaliśmy ponad 7 milionów maskotek i ponad 2 miliony książek o nich. Również w tym roku nasi mali bohaterowie od razu spodobali się klientom. Cieszy nas zwłaszcza to, że książka o słodziakach stała się dla naszych klientów nieodzownym elementem akcji – powiedziała Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Zobacz także

Gang Słodziaków – zasady

Nowa akcja Gang Słodziaków rozpoczęła się 26 sierpnia. Aby wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce.

Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada, a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek uprawnia do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora.

Z kolei 15 zebranych naklejek pozwala odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”. Można ją również kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast dużego Słodziaka – w cenie 49,99 zł/szt.

Jeden punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 złotych. Zbieranie naklejek może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

  • zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” - dodatkowy 1 pkt,
  • zakup warzyw lub owoców - 1 pkt,
  • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł - 1 pkt.

Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Na przykład za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (czyli 4 pkt).

Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe