Zamknij

Gang Słodziaków w Biedronce. Ile trzeba wydać, żeby uzbierać całą kolekcję?

26.08.2019 09:14
Gang Słodziaków 2019. W Biedronce trzeba wydać nawet 11,8 tys. zł, żeby mieć całą kolekcję
fot. Biedronka/Youtube (screen)

Od 3960 zł do nawet 11,8 tys. zł – tyle trzeba wydać w Biedronce, aby uzbierać całą najnowszą kolekcję maskotek z Gangu Słodziaków. Akcja promocyjna rozpoczęła się 26 sierpnia i potrwa do 1 grudnia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Gang Słodziaków - Magiczny Portal to kolejna odsłona akcji promocyjnej w Biedronce, która polega na zbieraniu punktów i możliwości ich wymiany na pluszowe maskotki. 

Nowy Gang Słodziaków

Od 26 sierpnia klienci Biedronki mogą otrzymać 4 duże maskotki i 6 mniejszych. Tegoroczny Gang Słodziaków to: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz mniejsze maskotki: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Zasady akcji są podobne jak w poprzednich latach. 

Zobacz także

Za każde wydane 40 złotych w marketach Biedronki klienci otrzymają jeden punkt. Dodatkowy punkt jest naliczany, jeśli klient zrobi zakupy z kartą Moja Biedronka. Kolejny punkt pojawia się, jeśli w zakupach znajdzie się warzywo lub owoc.

Ponadto co tydzień pojawi się nowa lista produktów, za których zakup możliwe jest uzyskanie dodatkowego punktu. W rezultacie, po spełnieniu tych wszystkich warunków klient Biedronki za wydane 40 złotych może otrzymać aż 4 naklejki z Gangu Słodziaków. Duża maskotka będzie dostępna za darmo po uzbieraniu 60 naklejek.

Pluszaki w promocyjnej cenie za 19,99 zł można kupić po uzbieraniu 40 naklejek. Za taką samą liczbę naklejek bez dodatkowych opłat dostępny będzie słodziak junior. Natomiast 15 naklejek uprawni do otrzymania bezpłatnie książki „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków” (normalna cena książki to 9,99 zł).

Również za 15 naklejek można kupić dużego słodziaka za cenę 49,99 zł.

Zobacz także

Gang Słodziaków to wydatek kilku tysięcy złotych

Ile trzeba wydać, aby zebrać całą kolekcję Gangu Słodziaków? Jak podał portal WP.pl, klienci Biedronki powinni przygotować się na spory wydatek.

Uzbieranie 60 naklejek (bez dodatkowych bonusów) na dużą maskotkę słodziaka to wydatek 2400 zł. Przy korzystaniu z karty Moja Biedronka koszt spada do 1200 złotych, a przy kupowaniu owoców i warzyw do 800 złotych.

Zebranie wszystkich dużych maskotek w podstawowej wersji bez dodatkowych punktów to koszt 9600 zł, z karta Moja Biedronka – 4800 zł, a z zakupem owoców i warzyw – 3200 zł. 

Z kolei otrzymanie całej kolekcji – 4 dużych maskotek i 6 mniejszych – za punkty w wersji podstawowej to wydatek 11,8 tys. zł, z kartą lojalnościową – 5920 zł, a z zakupem owoców i warzyw – 3960 zł. 

W jaki sposób można zaoszczędzić na zakupie Gangu Słodziaków? WP.pl tłumaczyło, że podobne maskotki są dostępne w chińskich serwisach aukcyjnych, takich jak AliExperss.  

Pluszaki z poprzedniej edycji akcji ze słodziakami są w tym serwisie dostępne za 4 dolary, czyli około 14 zł. Jednak maskotki nie są identyczne z tymi oferowanymi w sklepach Biedronki. Ponadto na ich transport z Państwa Środka trzeba czekać minimum kilka tygodni. 

Zobacz także

RadioZET.pl/WP.pl