Zamknij

Gang Słodziaków. Biedronka radzi, jak odebrać zaległe maskotki

05.12.2019 18:00
Gang Słodziaków 2. Biedronka radzi, jak odebrać maskotki
fot. Biedronka

Klienci Biedronki, którzy zebrali odpowiednią liczbę naklejek w akcji Gang Słodziaków, zgłaszali w sieci brak możliwości odbioru maskotek. Sieć handlowa znalazła jednak rozwiązanie tej sytuacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Gang Słodziaków, czyli najnowsza akcja promocyjna Biedronki z maskotkami, zakończyła się 17 listopada tego roku. Do tego dnia klienci mogli za zakupy odebrać naklejki. Po zebraniu odpowiedniej liczby można było je zamienić na pluszaka. Jednak czas na to był tylko do 1 grudnia. 

Klienci z albumami wypełnionymi naklejkami zostali na lodzie ponieważ okazało się, że w niektórych marketach Biedronki maskotki nie były dostępne jeszcze przed końcem listopada.  

Zobacz także

Gang Słodziaków. Jak odebrać maskotki? 

Rodzice wskazywali w mediach społecznościowych, że ich dzieci czuły się rozczarowane brakiem nagrody za zebrane naklejki. Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, znalazł jednak rozwiązanie dla klientów chcących odebrać nagrodę w akcji Gang Słodziaków.

"Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam" - napisała Biedronka w komunikacie.

Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie "Gang Słodziaków"

Biedronka

Zobacz także

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, klienci z albumami wypełnionymi naklejkami mogą zgłosić się do Biedronki do 18 grudnia 2019 roku.

Jednak siec sklepów nie daje gwarancji, że pluszaków wystarczy dla wszystkich klientów. Liczba maskotek i książek Gang Słodziaków jest ograniczona. Każdy klient będzie mógł odebrać maksymalnie 2 maskotki i 2 książki. Do tego konieczna jest wypełniona naklejkami karta kolekcjonerka.

Rekordowy Gang Słodziaków

Przez 14 tygodni trwania akcji (od 26 sierpnia do 1 grudnia), Biedronka wydała klientom ponad 7,2 mln Słodziaków. Rekord ubiegłoroczny z podobnej akcji został pobity.

W akcji dostępnych było 10 Słodziaków – cztery duże i sześciu Juniorów. Najpopularniejszymi okazały się być większe maskotki. Na pierwszym miejscu znalazła się Sarenka Hania, na drugim Nietoperz Nikodem, a podium zamknął Borsuk Bartek. Wśród Juniorów najchętniej sięgano po Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

Za zebrane naklejki wydano również ponad 620 tys. książek o Gangu Słodziaków. W poprzedniej akcji Gang Słodziaków sieć wydała łącznie – licząc trzy opublikowane tytuły - ponad 2 mln książek o leśnych bohaterach.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl