Zamknij

Gang Fajniaków. Jak odebrać naklejki przy kasach samoobsługowych?

16.09.2020 11:15
Gang Fajniaków. Vouchery na naklejki
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/east News

Gang Fajniaków to najnowsza akcja Biedronki, w której za każde wydane 50 złotych klienci otrzymują naklejki, które mogą wymienić na maskotki. Czy można otrzymać naklejki podczas płatności w samoobsługowych kasach?

Gang Fajniaków to nowa akcja Biedronki, która już wcześniej organizowała podobne promocje. W ubiegłych latach klienci tej sieci mogli wymienić naklejki na Słodziaki lub Świeżaki.

Gdzie klienci płacący za zakupy przy kasach samoobsługowych mogą odebrać naklejki?

Naklejki z Biedronki a płatność w kasie samoobsługowej

Biedronka coraz częściej rezygnuje z tradycyjnych kas na rzecz kas samoobsługowych. Jak podaje portal Wiadomościhandlowe.pl, w części sklepów sieci liczba kas samoobsługowych jest większa niż liczba kas tradycyjnych obsługiwanych przez kasjera.

Zobacz także

Dzięki kasom samoobsługowym redukuje się koszty pracy i kolejki w sklepach. Klienci zastanawiają się jednak, w jaki sposób odebrać naklejki w ramach akcji Gang Fajniaków, jeśli korzystają z kas samoobsługowych.

Odpowiedź znajdziemy w regulaminie akcji, który mówi o voucherach dołączonych do paragonów. Klienci, którzy decydują się na płatność w kasie samoobsługowej dostaną na paragonie wydrukowany specjalny voucher uprawniający ich do odebrania naklejek, po które należy się zgłosić albo do kasjera albo do kierownika sklepu.

Gang fajniaków - voucher

Jak czytamy w regulaminie akcji, „voucher to dokument drukowany przez kasę samoobsługową, na którym wskazana zostanie liczba naklejek, do otrzymania której uprawniony jest uczestnik w związku z zakupem”. Taki voucher można także wykorzystać, gdy w danym sklepie skończą się naklejki.

Zobacz także

Na paragonie w miejscu vouchera umieszczonego pod listą zakupów wskazana jest liczba naklejek. Ich odbiór możliwy jest do 18 listopada 2020 roku.

Gang Fajniaków. O co chodzi w tej akcji?

W ramach promocji można otrzymać jedną z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzio, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Zobacz także

Fajniaki można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. 40 uzbieranych naklejek umożliwia kupno maskotki za 19,99 zł. Jeśli klienci chcą kupić pluszaka bez zbierania naklejek, muszą za niego zapłacić 39,99 złotych. Tak też zrobił klient w Stegnie, który jako pierwszy kupił maskotkę. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń” można nabyć za 9,99 zł lub 15 naklejek.

Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. Klienci otrzymają ekstra naklejki za posiadanie Karty Moja Biedronka, zakup warzyw, owoców, produktów z oferty specjalnej i towarów opatrzonych znakiem „Kupuj co polskie”.

Akcja Gang Fajniaków potrwa do 2 grudnia. Naklejki można będzie zbierać do 18 listopada.

RadioZET.pl