Zamknij

Gang Fajniaków. Biedronka rozdaje trzy razy więcej naklejek

29.10.2020 12:32
Gang fajniaków w Biedronce
fot. 1000 Words Photos/shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka 29 października potroi liczbę naklejek wydawanych przy kasach w ramach akcji „Gang Fajniaków”. To ostatni dzwonek, by kompletować znaczki.

Gang Fajniaków to najnowsza akcja Biedronki, która już wcześniej organizowała podobne promocje. W ubiegłych latach klienci tej sieci mogli wymienić naklejki na Słodziaki lub Świeżaki.

W czwartek 29 października klienci otrzymają za zakupy trzy razy więcej naklejek. Sieć informuje o „szybszej drodze do zdobycia Fajniaka”

Gang Fajniaków. Biedronka z promocją 29 października

- Biedronka ułatwi kompletowanie kolekcji Fajniaków poprzez potrojenie liczby naklejek za zakup produktów w ramach akcji "Kupuj co polskie" – informuje sieć.

Zobacz także

Sieć informuje w komunikacie, że w ciągu ostatnich 8 tygodni klienci wydali ponad 7,2 mld zł na polskie produkty objęte tą akcją. Przypomina też, że powoli zbliża się termin zakończenia akcji Gang Fajniaków. Naklejki można zbierać do 18 listopada.

W komunikacie dodano, że ponad 2300 sklepów w całej Polsce działać będzie także w nocy z czwartku na piątek. Nocne zakupy sieć będzie promować wręczaniem klientom voucherów na kolejne zakupy w Biedronce. Każdy klient, który przyjdzie na zakupy w czwartek lub piątek w godz. 22-6 i wyda minimum 99 zł otrzyma voucher na kolejne zakupy w wysokości 20 zł. Jego zrealizowanie będzie możliwe z kartą Moja Biedronka w dniach 3-4 listopada br.

Zobacz także

Gang Fajniaków. Na czym polega akcja?

W ramach promocji można otrzymać jedną z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzio, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Zobacz także

Fajniaki można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. 40 uzbieranych naklejek umożliwia kupno maskotki za 19,99 zł. Jeśli klienci chcą kupić pluszaka bez zbierania naklejek, muszą za niego zapłacić 39,99 złotych. Tak też zrobił klient w Stegnie, który jako pierwszy kupił maskotkę. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń” można nabyć za 9,99 zł lub 15 naklejek.

Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. Klienci otrzymają ekstra naklejki za posiadanie Karty Moja Biedronka, zakup warzyw, owoców, produktów z oferty specjalnej i towarów opatrzonych znakiem „Kupuj co polskie”.

Akcja Gang Fajniaków potrwa do 2 grudnia. Naklejki można będzie zbierać do 18 listopada.

RadioZET.pl/mat.pras