Zamknij

Gang Fajniaków w Biedronce. Od kiedy nowe maskotki?

25.08.2020 17:30
Gang Fajniaków w Biedronce. Od kiedy nowe maskotki?
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/Polska Press/East News (ilustracyjne)

Biedronka wprowadza od 27 sierpnia kolejną odsłonę promocji z naklejkami i maskotkami dla klientów. Po Gangu Słodziaków i Gangu Świeżaków, na półkach sklepowych pojawi się Gang Fajniaków. Jakie są warunki oferty?

Biedronka od kilku lat cyklicznie wprowadza do swojej oferty specjalną promocję z naklejkami. Za zebranie odpowiedniej ich liczby, można otrzymać jedną z maskotek. Po sukcesie Gangu Świeżaków i Gangu Słodziaków sieć handlowa zapowiedziała kolejną ofertę. 

Od 27 sierpnia będzie obowiązywać promocja Gangu Fajniaków - podał portal Wiadomościhandlowe.pl.

Gang Fajniaków w Biedronce. Jakie zasady?

Hasłem najnowszej oferty z maskotkami ma być slogan:  "Bycie eko jest fajne!". Tematem przewodnim promocji to ekologia i wpływ człowieka na zmiany klimatu oraz przyrodę.

Zobacz także

Z tego powodu najnowsze maskotki wyglądają, jak drzewo, słońce, zwierzęta, a nawet pluszak przedstawiający smog. Kolejno są to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropelka Ksenia, Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio i Ważka Wiola.

Naklejki w ramach Gangu Fajniaków będzie można zbierać do 2 grudnia 2020 roku lub wyczerpania zapasów. Akcji promocyjnej towarzyszy film udostępniony przez Biedronkę na YouTube.

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl