Zamknij

Gang Fajniaków w Biedronce. Ile trzeba zebrać naklejek?

26.08.2020 15:13
Gang Fajniaków w Biedronce. Od kiedy? Jakie zasady?
fot. Biedronka/mat. prasowe

Gang Fajniaków oficjalnie w Biedronce od 27 sierpnia. Sieć handlowa zdradziła szczegóły nowej promocji z maskotkami. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać jednego z pluszaków?

Gang Fajniaków to najnowsza odsłona promocji z maskotkami w roli głównej, jaką przygotowała sieć Biedronka. Wcześniej klienci za zebrane naklejki mogli otrzymać pluszaki z Gangu Świeżaków oraz Gangu Słodziaków.

Tematem przewodnim akcji jest ekologia oraz środowisko naturalne. W ramach promocji można otrzymać jedną z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzio, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Gang Fajniaków. Zasady

- Fajniaki w przystępny sposób pokazują dzieciom, że ekologia jest ważna, odkrywanie przyrody uczy i jest piękne, a wszyscy możemy przy tym pomagać we wzmacnianiu polskiej gospodarki - komentowała Beata Jankowiak, dyrektorka działu marketingu sieci Biedronka i członkini zarządu sieci.

Zobacz także

Gang Fajniaków to dziesięć pluszowych maskotek. Ich kolekcję można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce.

Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

Gang Fajniaków w Biedronce

Biedronka promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek, a dzięki temu jeszcze szybciej zdobyć wymarzonego pluszaka.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy: z kartą Moja Biedronka, co najmniej jednego warzywa lub owocu i produktów z oferty specjalnej. Dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki gospodarki.

Zobacz także

Naklejki zbierać można od 27 sierpnia do 18 listopada 2020 roku. Maskotki będzie można odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji, regulamin i lista produktów wyłączonych znajdują się na stronie: gangfajniakow.pl

Jeśli klient uzbiera 15 naklejek, otrzyma za darmo książkę o przygodach Gangu Fajniaków. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, której autorem jest Marcin Przewoźniak, a ilustratorem Małgorzata Detner, odebrać będzie można we wszystkich sklepach Biedronka w kraju. Można będzie ją też kupić za 9,99 zł.

Ponadto w sklepach z aplikacjami Apple App Store i Google Play można też pobrać bezpłatną aplikację z Fajniakami w roli głównej, z grami i quizami o ekologicznych bohaterach Biedronki. 

RadioZET.pl/mat. prasowe