Zamknij

Akcja Gang Fajniaków dobiega końca. Do kiedy można odebrać maskotki?

01.12.2020 12:03
Do kiedy odebrać Fajniaka
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Tylko do soboty 5 grudnia można będzie wymienić naklejki na maskotki w sklepach Biedronka w ramach akcji Gang Fajniaków.

Gang Fajniaków, czyli akcja promocyjna z maskotkami w roli głównej, jaką przygotowała sieć Biedronka, dobiega końca.

Do 21 listopada można było zbierać naklejki, zaś do 5 grudnia możliwe będzie odebranie maskotki w sklepie.

Gang Fajniaków dobiega końca

Tematem przewodnim akcji Gang Fajniaków jest ekologia oraz środowisko naturalne. W ramach promocji można otrzymać jedną z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Zobacz także

Fajniaki można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. 40 uzbieranych naklejek umożliwia kupno maskotki za 19,99 zł. Jeśli klienci chcą kupić pluszaka bez zbierania naklejek, muszą za niego zapłacić 39,99 złotych. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń” można nabyć za 9,99 zł lub 15 naklejek.

Jedna naklejka przyznawana była za każde wydane w sklepie 50 zł. Dodatkowe naklejki można było uzyskać kupując polską żywność, owoce lub warzywa. Ekstra naklejka przysługiwała też za okazanie karty Moja Biedronka.

Gang Fajniaków

Naklejki można wymienić na maskotki do 5 grudnia, lub do wyczerpania zapasów. Sieć zachęca jednak, by nie zwlekać odbiorem Fajniaków.

RadioZET.pl